سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به دیدار این هفته برابر استقلال ملاثانی اظهار داشت: در هفته سوم دیدار سخت و سنگین را برابر استقلال ملاثانی داریم و حریف نخست ما شرایط آب و هوایی اهواز است که کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

وی افزود: همچنین دروازه‌بان اصلی ما حسین عسگری که در هفته گذشته یکی از بهترین بازیکنان ما بود در این بازی مصدوم  بوده و هادی بلوری نوین و کاظم صالحی دو نفر از بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم که این مصدومیت‌ها ما را نگران کرده است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه در لیگ دسته دوم تمامی دیدارها مشکل است، گفت: همچنان بازیکنان ما به نیمی از آمادگی خود هم نرسیده‌اند و تا هفته پنجم و ششم زمان لازم است تا به اوج هماهنگی و آمادگی برسیم.

‌گل‌محمدی خاطرنشان کرد: در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حریف آسانی وجود ندارد و همه تیم‌ها با قدرت در مسابقات حضور پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به لزوم حمایت از تیم گفت: وجود یک شهردار کاملا ورزشی و فوتبالدوست که ریاست هیئت فوتبال استان را هم بر عهده دارد برای تیم فوتبال ما یک غنیمت بزرگ محسوب می‌شود که باید از زحمات ایشان تشکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: همچنین از روح الله وجدی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان برای پیگیری‌های بی دریغ و حمایت‌های ایشان نیز تشکر می کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: