به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان صبح امروز در نشست خبری بااصحاب رسانه گفت:حوزه رسانه یکی از ظرفیت های بسیار عمیق و تاثیر گذار در مقام مواجهه و مقابله با جبهه استکبار است که باید در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی از فضای رسانه ای استفاده بیشتری شود.

وی افزود: بیانه ی گام دوم امروزه بالاترین و عالی ترین سند در نظام جمهوری اسلامی می باشد که از سوی مقام معظم رهبری برای تمام افراد اعم از دولت؛ مجلس و حتی آزادی خواهان به عنوان نقشه ی جمهوری اسلامی ابلاغ شد و همه ی مکلف هستیم در این مسیر حرکت کنیم.

حجت السلام نظیری خاطر نشان کرد: در قسمت دوم بیانیه دو محور مهم واساسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب وجود دارد که بخش اول سیاست جوان گرایی و استفاده از نخبگان و جوانان در بخش های مختلف انقلاب است که در این راستا حجت السلام قمی را به سمت ریاست تبلیغات اسلامی منصوب کردند.

وی با بیان که در بخش دوم این ابلاغیه نگاه امیدوارانه به آینده انقلاب است و وظیفه ما این است که امید را فضای جامعه حاکم کنیم گفت:  برخی به دنبال آن هستند که یاس وناامیدی را گسترش دهند و وظیفه ما این است که با آن مقابله کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان افزود: طبق گام دوم انقلاب باید اصحاب رسانه با جبهه رسانه ایی غرب به صورت جدی مقابله کنند و بتوانند اهداف انقلاب را معرفی کنند.

حجت السلام محمد هادی نظیری گفت: اعتقاد ما این است که رسانه ها پیش گام حرکت انقلاب اسلامی هستند و باید مسئله ها راشناسایی و اطلاع رسانی کنند و در بخش دوم باید برنامه ها را رصد و تحلیل کنند.

وی افزود :رسانه فقط خبررسان نیستند و رسانه های ما باید به قدری هوشیار باشد که بتواند در تمام حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علمی، هنری و اجتماعی شناسایی کند ودر تصمیم گیری های ارکان نظام دخیل شوند چرا که در این حوزه دچار اسیب هستیم و کمتر دیده می شود که رسانه ها نگاه تحلیل گرانه داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان خاطر نشان کرد:رسانه فرهنگ سازو گفتمان ساز می باشند و می توانند باعث ارتقا و سبک زندگی شوند.

وی تاکید کرد: سازمان تبلیغات باید اندیشه اسلام ناب را در جامعه تبیین کند که نقش رسانه ها در این بخش بسیار تاثیرگذار است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: