به گزارش خبرگزاری برنا از همدان؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان دومین انتخابات مجامع استانی سازمان های مردم نهاد جوانان سپردن کار به دست جوانان را از سیاست‌های اصلی ورزش و جوانان استان اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه همدان از معدود استان هایی است که این انتخابات را برگزار می کند؛ خاطرنشان کرد: شرکت ۱۰۰ نفر از اعضای جوان سازمان‌های مردم نهاد استان همدان در دومین دوره انتخابات نشان از اهمیت مسایل مربوط به جوانان است.

محسن جهانشیر با تاکید بر تشکیل مجامع موثر در راستای حل مسایل و مشکلات جوانان بیان کرد: انتخاب افراد باید به شکلی صورت گیرد که بتواند از حقوق مسلم جوانان و سازمان‌های مردم نهاد این استان در مجامع کشوری دفاع کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان مطالبه‌گری را یکی از خصوصیات اصلی و بارز جوانان دانست و تصریح کرد: نماینده جوانان باید در حوزه‌های مختلف زبان گویای سازمان باشد و بتواند خواسته‌ها و مطالبات عمومی را به گوش مسئولان برساند.

جهانشیر گام اصلی توسعه استان را واگذاری امور به جوانان اعلام و خاطرنشان کرد: در هر مقطعی در کشور به جوانان اعتماد شده نتیجه و ثمره مثبت آن را شاهد بودیم.

وی بر استفاده از ظرفیت جوانان در راهبرد مسایل کشور تاکید کرد و افزود: جوانان استان همدان در این اتخابات سرنوشت خود را رقم می زنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: