به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، فرمانده سپاه ناحیه همدان در دیدار با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: همه ما در مجموعه‌هایی فعالیت می‌کنیم که شاکله آن جمهوری اسلامی است و شاید وظایف متفاوتی داشته باشیم اما اهداف یکسانی داریم.

علی بقایی افزود: مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی باید دغدغه اسلام و ایران را داشته باشند و نیاز است در این راه به انسجام برسیم.

وی در ادامه گریزی به اغتشاشات دو هفته گذشته در کشور زد و عنوان کرد: اتفاقات اخیر نشان داد که نیاز است سطح آگاهی جامعه را افزایش دهیم. 

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان این که  در وقایع اخیر روحیه توحش در میان آشوبگران حکمفرما بود تصریح کرد: این نوع از توحش را تاکنون ندیده بودیم و سلاخی آتشنشان و آتش زدن آمبولانس نشان از توحش این افراد داشت. 

وی تاکید کرد: ربط دادن این اتفاقات به گرانی بنزین ساده انگاریست‌ چرا که در وقایع اخیر، هدف اصل نظام بود. 

بقایی با بیان این بسیجی به فرمانده بسیج یا نیروی عضو بسیج ختم نمی‌شود گفت: هر فردی که دل در گرو نظام و انقلاب داشته باشد بسیجی است.

وی عنوان کرد: بسیج لشگر انقلاب است و بسیجی پذیرفته است با لباس بسیجی که همان لباس شهادت است فدای نظام و ملت شود.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با تاکید بر این که همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها باید به بسیج و بسیجی کمک کنند خاطرنشان کرد: در این موضوع باید واحد باشیم و با انسجام حرکت کنیم.

بقایی همچنین تاکید کرد: شهرداری و بسیج در حوزه فرهنگ و گردشگری باید کنار هم باشند و به یکدیگر کمک کنند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: