به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، پس از موفقیت های تیم تکواندو بانوان بهار و صعود این تیم به مرحله بعد مسابقات لیگ دسته اول بانوان کشور سرپرست ورزش و جوانان شهرستان بهار به همراه رئیس هیات تکواندو و سرمربی و چند از تن از تکواندوکاران این تیم با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این دیدار گفت: تصریح کرد: اعتقاد دارم یکی از شهرستان هایی که می‌توان روی آن برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری خوبی برای توسعه و رشد تکواندو داشت، هیئت تکواندوی شهرستان بهار است.

وی با تقدیر از کمک خیرین در حمایت از این تیم افزود: در شرایط فعلی باید از ظرفیت‌های خیرین در امر ورزش در استان و به خصوص شهرستان‌ها و روستاها بهره ببریم، کما اینکه از این دست نمونه‌ها کم نیست و خیرین همیشه آماده‌اند تا برای امور جاری جوانان هزینه کرده و باری از دوش دولت بردارند.

محسن جهانشیر تصریح کرد: آینده تکواندو بهار بسیار درخشان است و قطعا با حمایتی که از تیم صورت خواهد گرفت شاهد موفقیت این تیم در ادامه مسابقات خواهیم بود.

رئیس هیئت تکواندوی شهرستان بهار در این نشست گفت: تیم حاضر در لیگ دسته اول تکواندو بانوان از سالیان قبل  در طرح توسعه ورزش، استعداد یابی شده اند و در راستای نخبه پروری، ایجاد روحیه و موفقیت در آینده، قهرمان پروری و ایجاد پشتوانه برای تکواندو استان و کشور در مسابقات لیگ شرکت داده شده اند.

وی ادامه داد: در طول سال ورزشکاران ما در مسابقات مختلف داخلی، کشوری و بین‌المللی شرکت می‌کنند و برای این استان افتخار آفرینی می‌کنند و اکثر هزینه های ما از کمک خیرین و خود ورزشکاران بوده است.

حسین همایونی تاکید کرد: به‌رغم تمام مشکلات اقتصادی که با آن روبرو هستیم اما موفق به ساختن چهره‌های جدیدی شدیم که همگی در آینده از اعتبار تکواندو استان دفاع خواهند کرد.

سرمربی تیم تکواندو بانوان بهار نیز در این نشست گفت: با دست خالی توانستیم در جمع برترین های کشور قرار بگیریم و تنها تیمی در مسابقات بودیم که بدون اسپانسر و با کمک خیرین و خود بازیکنان راهی مسابقات شدیم.

مژگان حبیبی افزود: بسیاری از تیم ها در ادامه مسابقات با پیشنهادات اغواگر به دنبال جذب تکواندوکاران ما هستند که انتظار داریم مسئولان با کمک به این تیم از جدا شدن این تکواندوکاران جلوگیری کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: