به گزارش خبرنگار برنا از نهاوند، رضا شیردره رئیس اداره برق نهاوند ظهر دوشنبه در جمع اصحاب رسانه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای اطلاع‌رسانی اقدامات انجام‌شده توسط دستگاه‌های اجرایی است تا مردم از طریق رسانه‌ها آنچه را انجام‌شده بدانند و از سیاست‌ها و هدف‌گذاری‌ها در راستای توسعه شهرستان مطلع شوند.

وی با اشاره به پروژه‌های قابل بهره‌برداری و یا افتتاحی مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند، گفت: این پروژه‌ها شامل توسعه و احداث شبکه‌های توزیع برق، اصلاح و بهینه شبکه تعمیرات نگه‌داری شبکه تعمیر و نگه‌داری اصلاح لوازم اندازه‌گیری معیوب و مقاوم‌سازی شبکه‌های توزیع برق است.

رئیس اداره برق نهاوند نیروگاه خورشیدی، اصلاح و بهینه شبکه‌های خیابان سعدی، احداث پست هوایی بلوار شهید چمران، احداث پست هوایی جنب بخشداری خزل، احداث پست هوایی بره فراخ جدید، اصلاح و جابجایی پست هوایی بید سوخته، اصلاح و بهینه شبکه فشار ضعیف کرک و اصلاح و مقاوم‌سازی شبکه فشار متوسط گیان را ازجمله این طرح‌ها برشمرد.

وی احداث شبکه فشار ضعیف شهری نهاوند، احداث شبکه فشار ضعیف روستایی، نصب چراغ گازی در نقاط مختلف، نصب کنتور تک‌تاز برای متقاضیان جدید، اصلاح شبکه‌های فشار ضعیف روستایی را از دیگر پروژه‌ها اعلام کرد و گفت: این پروژه‌ها بااعتباری افزون بر ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در ایام مبارک فجر و با حضور مسئولین افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

شیردره در ادامه با اشاره به وضعیت پیاده راه سعدی و تعهدات اداره برق شهرستان در راستای اجرای این طرح، تصریح کرد: در اجرای پروژه پیاده راه سعدی ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق هزینه شده است.

وی نصب ۳۱ اصله پایه فشار ضعیف، ۸ اصله پایه فشار متوسط، احداث ۲ هزار متر شبکه کابل خود نگهدار و جابجایی ۲ دستگاه پست هوایی و نصب ۳۲ دستگاه چراغ گازی ۱۵۰ واتی ازجمله اقدامات صورت گرفته عنوان کرد و گفت: در زمان اجرای این اقدامات با توجه به تأکید بر اصل رعایت حقوق شهروندی و با توجه به اینکه مراکز اداری، بانک‌ها و تجاری در مرکز شهر و محل این پروژه قرار داشت، خاموشی‌ها در روزهای جمعه انجام شد تا مشکلاتی برای مردم رخ ندهد.

رئیس اداره برق نهاوند، تأکید کرد: در حال حاضر تعهدات شرکت برق در اجرای پیاده راه سعدی انجام و به اتمام رسیده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: