به گزارش خبرگزاری برنا از همدان به نقل از روابط عمومی ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان، مهدی الماسی اظهار کرد: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در تمام حوزه‌های قضائی و حوزه‌های انتخابیه استان تحرکات انتخاباتی را به دقت زیر نظر دارند.

وی گفت: با توجه به حساسیت روزهای باقیمانده تا روز اخذ رأی و شمارش آرا، روسای حوزه‌های قضائی با تشکیل جلسات مستمر، تحرکات انتخاباتی را مورد رصد قرار داده و به محض وقوع جرم اقدامات لازم را معمول خواهند کرد.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اظهار امیدواری کرد داوطلبان نمایندگی و هواداران آنان باید نسبت به رعایت قانون و مقررات اهتمام ویژه داشته باشند.

وی گفت: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ساختمان جدید الاحداث دادگستری استان همدان واقع در بلوار سپهبد شهید قاسم سلیمانی جرائم و تخلفات انتخاباتی استان را مورد رصد و پیگیری قرار می دهد.

الماسی در تکمیل این خبر افزود: این ستاد به منظور پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی در استان با برگزاری جلسات مداوم و مستمر آماده دریافت گزارش مردمی از وقوع جرائم و تخلفات انتخاباتی است.

وی ابراز امیدواری کرد با رعایت الزامات قانونی از سوی داوطلبان انتخابات و هواداران و حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی شاهد انتخاباتی پرشور در سطح استان باشیم.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان از همکاری تمام دستگاه‌های امنیتی و نظارتی در تامین نظم و امنیت انتخابات قدردانی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: