به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، در ابتدای جلسه معتمدی اظهار کرد: کمیته استعدادیابی از جایگاه بسیار مهمی در فدراسیون برخوردار است و با شناسایی استعدادهای نهفته در جامعه می‌تواند کمک شایانی در پشتوانه سازی و ارتقا ورزش ناشنوایان صورت پذیرد و خوشبختانه این شرایط برای جامعه ورزش کشور نیز از مدت‌ها قبل فراهم گردیده است.

در ادامه جلسه اعضای حاضر با توجه به دستور جلسه ارسالی نظرات خود را مطرح کردند و گزارشی از نحوه انجام امر استعدادیابی در فدراسیون که تاکنون انجام شد ارائه دادند و در ادامه هر یک از مسئولین پیشنهادات خود را مطرح کردند.

فعالیت هیات‌های استانی با محوریت منطقه‌بندی، شناسایی و پرورش نیروهای متخصص فدراسیون در زمینه استعدادیابی، معرفی نمایندگان استعدادیابی هیات‌های استانی، انعقاد تفاهنامه با فدراسیون‌های متناظر، ساماندهی مربیان و بهره‌گیری افراد ناشنوای دارای مدرک مربیگری و واجد شرایط، بازبینی تفاهم نامه با سازمان آموزش و پرورش استثنایی و تدوین آیین نامه در سطح قهرمانی با محوریت جوانان و نوجوانان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

در این جلسه زهرا داودی (نایب رئیس بانوان)، سیدصلاح الدین نقشبندی (مسئول کمیته همگانی)، علیرضا بسیح (سرپرست کمیته فنی)، جواهری و نجمه اسفندیاری حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: