به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدجواد معنوی‌نژاد، دریافت‌کننده تیم‌ ملی والیبال، درباره پیشنهاد سپاهان برای فصل جدید لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: مانند سال گذشته از چند تیم ایرانی و چند تیم خارجی از کشورهای لهستان و ایتالیا پیشنهاد دارم که از تیم‌های ایرانی سپاهان هم جزوشان است ولی فعلا در حال بررسی گزینه‌ها هستم. سال قبل هم از تیم‌های ایرانی و هم از تیم‌های خارجی پیشنهاد داشتم که در نهایت سایپا را انتخاب کردم و از حضورم در این تیم رضایت کامل را داشتم.

او درباره احتمال برگزاری فصل جدید لیگ برتر از شهریورماه گفت: فدراسیون و دست اندرکاران این بخش نسبت به شرایط حال حاضر و مسابقاتی که والیبال در پیش دارد، اطلاعات و آگاهی لازم را دارند و بهتر می‌توانند در این رابطه تصمیم‌گیری کنند. به عنوان یک بازیکن معتقدم چون مدتی است که همه مسابقات و اردوها تعطیل است با زود شروع شدن لیگ می‌توانیم سریع تر آمادگی از دست رفته در این مدت را جبران کنیم.

معنوی‌نژاد درخصوص تعویق یک‌ساله المپیک 2020 توکیو و رفتن کولاکوویچ توضیح داد: به هر جهت کرونا ویروس یک بیماری جهانی بود که باعث به وجود آمدن چنین شرایطی در همه کشورها شد. تعویق المپیک هم که صرفا مخصوصا ایران نیست و شرایط برای همه یکسان است ولی برای والیبال ایران هم جنبه منفی دارد و هم مثبت، برای مثال برای بازیکنان جوانی مانند من خیلی خوب شد چون یک‌سال بیشتر تمرین می‌کنم، یک‌سال بیشتر بازی خواهم کرد و در مجموع یک‌سال بیشتر به تجربه من اضافه خواهد شد. درخصوص رفتن کولاکوویچ هم به عنوان بازیکن نمی‌توانم نظری بدهم چون در حیطه وظایفم من نیست و قطعا مسئولان فدراسیون باید در این رابطه صحبت کنند.

معنوی‌نژاد در پایان درباره نحوه تمریناتش در روزهای قرنطینه بیان کرد: به هر حال شرایط در خانه محدود است و اصلا تمرین توپی را نمی‌شود انجام داد اما یکسری تمرینات مانند بدنسازی و... را به صورت انفرادی انجام می‌دهم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: