به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ زهرا عدالت‌کار، بازیکن تیم گروه بهمن بسکتبال، درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی فینال در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: بازی فینال از آنجایی که فقط یک بازی از رقابت‌های لیگ بانوان باقی مانده است گفتند که این دیدار را برگزار خواهند کرد اما تاریخ خاصی را مشخص نکردند. ولی به عنوان بازیکن این تیم هیچ علاقه‌ای به برگزاری بازی ندارم چون که این کار پس از سه ماه تعطیلی کاملا غیر حرفه‌ای است و احتمال آسیب‌ دیدگی برای اکثر بازیکنان وجود دارد.

او ادامه داد: شهرداری گرگان هم بازی اول فینال را در خانه خود باخته است و هم در طول فصل سه باخت را در کارنامه خود دارد این درحالی است که گروه بهمن تا الان حتی یک باخت را هم نداشته است. بنابراین عادلانه‌ترین و حرفه‌ای ترین کار این است که بدون برگزاری دیدار فینال تیم قهرمان را بر اساس کارنامه‌اش مشخص کنند.

عدالت‌کار در پایان در خصوص تعویق یکساله المپیک گفت: در بخش بانوان هنوز سهمیه‌ای کسب نشده است با وجود رقبای قدری هم که وجود دارند کار سختی است که بتوانیم جواز حضور در المپیک را به دست بیاوریم. اما یکسال فرصت خوبی است تا شانس خودمان را برای کسب سهمیه بهتر از قبل امتحان کنیم.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: