به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یدالله اکبری هافبک سابق تیم ملی و باشگاه استقلال درباره بحث ادامه رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: به نظر من رقابت‌های لیگ برتر باید باتوجه به شرایط خاص کشور و ریسک بسیار بالای انجام بازی ها با بیماری کرونا لغو شود. می‌توانیم مسابقات امسال را لغو کنیم و فقط چهار تیمی که سهمیه آسیایی دارند را به معرفی کنیم.

وی افزود: معتقدم در لیگی که ۲۷ امتیاز آن باقی مانده است نمی تواند با معرفی قهرمان به پایان برسد چراکه قهرمانی واقعی مسابقات هنوز مشخص نشده است.

ستاره سابق تیم فوتبال استقلال درباره اظهارات محمود فکری بازیکن سابق این تیم پیرامون لیگ که برخی هواداران به آن واکنش نشان دادند اظهار داشت: ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که محمود فکری یکی از بزرگان استقلال است و زحمت زیادی برای این تیم کشیده است و گردن تیم حق دارد. به هیچ وجه نباید کسی به او بی احترامی کند و به قول معروف احترام او واجب است.  اما به شخصه معتقدم فکری نباید آن صحبت‌ها را انجام می‌داد و مشخص است روی کاغذ چند تیم شانس قهرمانی دارند نمی‌توان قهرمان را مشخص کرد.

هافبک سابق استقلال و تیم ملی درباره اینکه گفته می‌شود شانس استقلال برای قهرمانی در جام حذفی بیشتر است و بهتر است تیم بروی این موضوع تمرکز کند، تصریح کرد: این جمله درست است اما استقلال در هر دو جام شانس دارد. استقلال حالا که بازیکنان مصدومش را هم در اختیار دارد، در صورت ادامه مسابقات باید در هر دو جام  با تمام قوا به میدان برود.

اکبری در بخش پایانی صحبت‌هایش پیرامون واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و اینکه در صورت فروش سهام استقلال او سهم دار خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: امیدوارم این کار هر چه زودتر صورت بگیرد. چرا که زمانی سهام عرضه می شود که بدهی باشگاه ها پرداخت شده باشد و تمام مشکل این دو باشگاه همین بدهی‌ها هستند. من در صورت واگذاری استقلال  در بورس به امید خدا بخشی از این سهام را می خرم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: