به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شهلا بهروزی‌راد در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در خصوص شرایط این روزهایش اظهار کرد: پس از پایان یافتن اردوهای تیم ملی در آخر اسفندماه، بعد از یک استراحت کوتاه و تعطیلات عید، تمرینات بدنسازی را شروع کردم و همچنان هم مشغول همین تمرینات هستم.

وی ادامه داد: با همکاری یکی از باشگاه‌های کرمانشاه که با مدیریت مولودی از مربیان استان اداره می‌شود، هماهنگی انجام شد و یک سری تجهیزات ورزشی در اختیارم قرار دادند و تمریناتم را دنبال می‌کنم. از طریق فضای مجازی هم با مربی‌ام در ارتباط هستم و برنامه را از او دریافت می‌کنم. فعلا شرایط تمرینات تخصصی را ندارم و دستگاه ارگومتر هم موجود نیست که بخواهم تمرینات را در خانه بهتر دنبال کنم.

قهرمان پارالمپیکی درخصوص شرایطش قبل از لغو مسابقات گفت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان و کسب مدال و گرفتن سهیمه، با انگیزه خیلی زیادی کارم را دنبال کردم. تمرینات زمستانی خیلی خوبی پشت سر گذاشتم و این آمادگی را داشتم که بتوانم در پارالمپیک نتیجه خوبی بگیرم.

وی ادامه داد: اما کرونا جامعه جهانی و در بر گرفت و همه را درگیر خودش کرد. وقفه‌ای ایجاد شده بود و نبود شرایط تمرینی نه تنها ورزشکاران بلکه تمام اقشار جامعه را درخصوص آینده نگران کرده بود و همه از برنامه‌های از قبل پیش بینی شده شان دور شدند.

بهروزی راد تاکید کرد: بیشتر ورزشکاران از این وقفه به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنند اما من واقعا شرایط ایده آلی داشتم و مهم‌تر از هر چیزی مربی‌ام از تمریناتم راضی بود و آماده نگه داشتن بدن در این وضعیت کار بسیار دشواری است.

وی افزود: اما حتما این وقفه حکمتی داشته و من سعی می‌کنم به چشم یک فرصت به این وقفه نگاه کنم و تلاشم را به کار می‌بندم که نتیجه خوبی در پارالمپیک بگیرم و برای ایران عزیز افتخارآفرین باشم.

بهروزی راد با تقدیر از حمایت‌های کمیته ملی پارالمپیک گفت: آرزو می‌کنم این معضل کرونا زودتر از جامعه جهانی رخت بربندد و مردم به زندگی عادی برگردن و همه بتوانند اهدافشان را با تلاش دنبال کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: