به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فریده شجاعی، نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال درباره شروع مسابقات بدون تماشاگر پس از عید فطر در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: در این زمینه هنوز هیچ دستورالعملی به ما ابلاغ نشده اما به محض دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش و جوانان بازی فینال بانوان را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف قهرمان مشخص شود. البته قطعا یک فرصت چند هفته‌ای را برای تمرین و آماده سازی هر دو تیم در نظر خواهیم داشت.

او در مورد شروع اردوهای تیم‌ملی سه به سه گفت: در این زمینه قبل از هر چیز باید ببینیم که آیا برای المپیک بازهم رقابت‌های انتخابی برگزار می‌شود و یا فیبا قصد دارد بر اساس رنکینگ سهمیه‌ها را تقسیم کند. در صورت مشخص شدن این مسئله قطعا برای تیم‌های ملی‌مان برنامه ریزی لازم را انجام خواهیم داد.

نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال درباره تاریخ شروع فصل جدید سوپر لیگ بانوان توضیح داد: ما همیشه طبق برنامه‌ای که وجود داشت 6 ماه نخست سال را به رقابت‌های قهرمانی کشور و 6 ماه دوم را به رقابت‌های لیگ اختصاص می‌دادیم. الان هم برنامه فعلا همین است ولی شرایطی که کرونا به وجود آورد خیلی چیز‌ها را تحت تاثیر قرار داد بنابراین هنوز با قطعیت نمی‌توان در این زمینه نظر داد اما به زودی تکلیف برنامه‌های پیش رو در جلساتی که خواهیم داشت مشخص می شود.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: