به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالرضا عزیزی، نماینده مردم شیروان و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره و ادامه رقابت های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: در این باره باید به تصمیم مسئولان بهداشتی کشور اطمینان کنیم. البته این موضوع که در فعالیت های اجتماعی باید رعایت فاصله گذاری به عنوان اصل خدشه ناپذیر رعایت و حفظ شود شکی نیست و رقابت‌های ورزشی به ویژه فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

عضو فراکسیون ورزش با اشاره به این نکته که نباید برگزاری مسابقاتی مانند لیگ فوتبال برای مردم علاوه بر جنبه ورزشی آن جنبه سرگرمی دارد خاطرنشان کرد: باید با توجه به اهمیت این رشته در میان مردم کشورمان به ویژه در میان جوانان درخصوص برگزاری مسابقات توجه خاصی شود. به ویژه اینکه با توجه به شرایطی که کرونا در کشور ما و سایر نقاط جهان به وجود آورده بالا بردن روحیه مردم و تزریق حس شادابی از طریق پر کردن اوقات فراغت با سرگرمی های سالمی مانند فوتبال می تواند لحظات متنوعی برای مردم بسازد.

عزیزی تصریح کرد: بنده یک بار دیگر نیز بر لزوم رعایت مباحث بهداشتی ویژه پروتکل های اعلامی در فوتبال و سایر فعالیت‌های ورزشی تاکید می‌کنم. امیدوارم با آغاز مسابقات بتوانیم شاهد جو نشاط و شادابی بیشتری در کشور باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: