به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اولین دوره مسابقات آزاد غیر حضوری پومسه کشوری با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در دو گروه مردان و زنان با حضور 747 شرکت کننده در یازده رده سنی و رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات های استانی از امروز (سه شنبه - 30 اردیبهشت ماه) آغاز و به مدت دو روز ادامه دارد.

پومسه‌روهایی که برای حضور در این رویداد ثبت نام کرده‌اند می‌توانند طی این دو روز ویدئوهای اجرای فرم خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایند.

نفرات اول و دوم این رقابت‌ها مجوز حضور در مسابقه ورود به اردوی تیم ملی را دریافت می‌کنند و به مقام های اول تا سوم مشترک نیز حکم، مدال قهرمانی و جوایز ارزنده دیگری اهدا خواهد شد.

این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌هایی خدایی" برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می شود.

مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال به اجرای فرم می‌پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از 10 سال و 10 تا 14 سال رقابت خواهند کرد.

گفتنی است؛ می‌توانید اطلاعات تکمیلی، مشخصات و نحوه ضبط ویدئوها و نکات مهمی که باید رعایت شود را در بخشنامه ارسالی مشاهده کنید.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: