به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی درباره اهدا نمادهای قهرمانان رشته موتورسواری واتومبیلرانی به موزه ورزش ایران گفت: من از روز اول ایجاد این موزه بعنوان بخشی از جریان فرهنگی و هویتی ورزش ایران حضور داشتم و بعد از حضورم در این فدراسیون با کمک همکارانم و با موافقت صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک توانستیم در سالگرد تاسیس موزه ورزش ایران بخشی را هم به افتخارات قهرمانان این رشته اختصاصی بدهیم.

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بیان کرد: هدف من از این کار افزایش سرمایه‌های فرهنگی و افزایش ارزش‌های این رشته در ورزش کشور بود و خوشحالم که با مشورت و همراهی بزرگان و پیشکسوتان و روسای هیات‌های استانی این گام مهم را برای بهتر دیده شدن این رشته برداشتم.

ناظمی افزود: ایده من از حضور این رشته در موزه ورزش ایران با راهبرد حفظ هویت و افزایش سرمایه فرهنگی شکل گرفت. حضور رشته‌های موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ورزش ایران یعنی داشتن یک پایگاه بزرگ و معتبر برای معرفی این رشته و برنامه‌های فدراسیون در جهت افزایش اعتماد وی اظهار داشت: باز هم از توجه صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک تشکر می‌کنم و فرصت بزرگی برای نمایش تاریخ ارزشمند رشته اتومبیلرانی و موتورسواری در موزه ورزش ایران ایجاد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: