به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پویش شب‌های همدلی در شهر اسلامشهر که با حضور قهرمانان ورزشی این شهر آغاز شده است و با استقبال دیگر ورزشکاران و ورزش دوستان همراه بوده است تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

به همت چند تن از خیرین و با مشارکت قهرمان های رشته های مختلف ورزشی کشور از ابتدای ماه مبارک رمضان و در مسجد موسی‌بن‌جعفر واوان اسلامشهر، هر شب تعداد دوهزار غذای گرم برای وعده سحری پخت و بین افراد نیازمند جنوبغرب تهران توزیع شده است.

پویش 3

در این کار خیر ورزشکارانی چون امیرحسین آذری کاپیتان تیم بسکتبال جوانان، سجاد گنج زاده قهرمان جهان کاراته، شاهین موسوی سهمیه دار بوکس المپیک ۲۰۲۱، بهنام مهدیزاده قهرمان سنگین وزن کشتی فرنگی، سیدمهرداد زمانی عضو تیم ملی جودو، علی پاکدامن عضو تیم ملی شمشیربازی، میلاد وزیری عضو تیم ملی تیروکمان، بهمن عسگری و حمیده عباسعلی عضو تیم ملی کاراته کشورمان مشارکت داشتند.

این اقدام در ابتدا با حضور قهرمان‌های اسلامشهری ورزش کشور و با برآورد هزینه ۶۰۰ میلیون تومان آغاز شد و اکنون چهره‌های دیگری از رشته های مختلف ورزشی مانند سجاد استکی هندبالیست لژیونر ایران و همچنین شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون نیز در آن سهیم هستند.

پویش4

همچنین محمد انصاری مدافع تیم پرسپولیس، یوسف بهزادی دروازه‌بان ذوب آهن، داوود شاه واروقی بازیکن نود ارومیه و تعدادی از بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان مانند محمدکشاورز، چهره‌های فوتبالی و فوتسالی در این کار خیر شریک هستند.

طرح پویش شبهای همدلی تا روز آخر ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و طی آن، تعداد ۶۰ هزار وعده غذایی بین مردم نیازمند توزیع خواهد شد.

پویش

قرار است خیرین و چهره‌های شرکت کننده در این طرح، در آینده نزدیک یک مرکز نیکوکاری برای انجام فعالیت‌ها و خدمات اجتماعی بیشتر راه اندازی کنند.

 لیست قهرمانان اسلامشهری فعال در پویش شبهای همدلی به شرح ذیل است:

۱_حمزه_زرینی (کاپیتان سابق تیم ملی والیبال)

۲_سجاد گنجزاده (قهرمان کاراته جهان و آسیا حاضر در #المپیک ۲۰۲۱ توکیو)

۳_سید شاهین موسوی (قهرمان بوکس آسیا و حاضر در #المپیک ۲۰۲۱ توکیو)

۴_بهنام مهدیزاده ( قهرمان کشتی فرنگی جهان و آسیا و عضو تیم ملی)

۵_سید مهرداد زمانی (قهرمان آسیا و عضو تیم ملی جودو)

۶_محمد منصوری (قهرمان جهان و آسیا و کاپیتان تیم ملی جوجیتسو)

۷_امیرحسین آذری (کاپیتان تیم ملی بسکتبال جوانان و قهرمانی در آسیا و مدال برنز بازیهای آسیایی در بسکتبال سه نفره)

۸_فرید حقیقی (قهرمان کاراته جهان )

۹_اصغر عظیمی (قهرمان شنای جهان و عضو تیم ملی پیوند اعضا )

۱۰_سجاد سالاروند ( دارنده رکورد جهانی در سنگ نوردی و سومین کوهنورد فوق حرفه ای جهان با دو پای مصنوعی،صعود به کوه آرارات ترکیه )

۱۱_محمد سلیمانی (نائب قهرمان المپیک جوانان و قهرمان جهان و آسیا در رشته تکواندو)

۱۲_مهدی بالازاده (قهرمان تکواندو جهان و آسیا)

۱۳_حسین مهربان (ملی پوش سابق تیم ملی تکواندو و قهرمان مسابقات پلیسهای جهان)

۱۴_مهدی ناجی (مدرس دانشگاه_قهرمان بین المللی در رشته مبارزات آزاد)

۱۵_میثم ایرانشاهی (قهرمان کونگفو کشور و سرمربی تیم کونگفو استان تهران)

 ۱۶- مجید حاجی بنده عضو تیم ملی فوتسال.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: