به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عباس ربیعی پزشک تیم فوتبال سپاهان با اشاره به انجام تست کرونا بازیکنان این تیم گفت:  امروز جواب تست‌ها در اختیارمان قرار گرفت که خدا را شکر هیچ کدام از  تست‌ها مثبت نیست و  علائمی از این ویروس در اعضای تیم ما مشاهده نشده است.  

ربیعی درباره اظهارات خلیلیان مبنی بر اینکه تست کرونا  ۲ بازیکن لیگ برتری مثبت اعلام شد، گفت: منظور خلیلیان این بوده است که تست PCR این ۲ بازیکن منفی بوده است، اما IGG مثبت بوده است و این موضوع ارزش بالینی ندارد چرا که آن‌ها با ویروس کرونا برخورد داشتند، اما اکنون خوب شدند و مشکلی ندارند.  

پزشک سپاهان درباره پروتکل بهداشتی برای بازی‌های لیگ برتر فوتبال گفت: طبق پروتکل بهداشتی یک ناظر وزارت بهداشت برای مجموعه‌های ورزشی تعیین می‌شود و جلسه‌ای با ناظر خواهیم داشت تا مسائل مختلف را بحث و بررسی کنیم. البته رعایت پروتکل بهداشتی سختی‌های خاص خود را دارد که با همکاری همه باشگاه‌های لیگ برتری قابل اجرا می‌شود. به هر حال پروتکل برای سلامتی تیم‌ها طراحی شده است، اما رعایت این دستورالعمل از لحاظ  تاکنیکی و فنی بر روی  تیم‌ها تاثیر می‌گذارد و طبق آن باید یک مربی در کنار سرمربی تیم روی نیمکت فنی بنشیند و  تعداد افراد  حاضر در جلسه آنالیز بازی‌ها هم باید محدود  باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: