به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اولین دوره مسابقات آزاد غیر حضوری پومسه کشوری با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در دو گروه مردان و زنان با حضور 800 شرکت کننده در یازده رده سنی و رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات های استانی در حال برگزاری است.

این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌هایی خدایی" برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

 مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال به اجرای فرم می‌پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از 10 سال و 10 تا 14 سال رقابت خواهند کرد.

داوری مرحله مقدماتی این رویداد در گروه مردان روز گذشته (پنجشنبه - یکم خردادماه) انجام شد و صعودکنندگان به مرحله نیمه نهایی به شرح زیر مشخص و معرفی شدند:

رده سنی کمتر از 12 سال:

سجاد براتی (البرز) - علی سان فریدون‌مهر (همدان) - محمدمانی شعبانی (مازندران) - امیرحسین افراش (تهران) - ایلیا محسنی (گیلان) - محمدرضا عزیزی (زنجان) - حسین رحیمی (اصفهان) - امیرعباس شهروی (سمنان) - ابوالفضل تیموری (آذربایجان شرقی) - نریمان خانعلی قادیکلایی (بوشهر) - حسین جورسرا (مازندران) - علی راستگار محمدعلی‌پور (آذربایجان‌شرقی) - محمدسام شهامتی (هرمزگان) - احمدرضا زارعی (بوشهر) - میلاد حسنی (زنجان) -  سیدامیرمهدی سید مردانی (بوشهر)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 6 را اجرا کنند.

رده سنی 12 تا 14 سال:

امیرحسین اسمعیلی (اصفهان) - امیررضا سلمانی‌فرد (خورستان) - امیررضا اسماعیل (اصفهان) - محمدامین سپهریان (البرز) - محمدطاها حیدری رستمی (مازندران) - بهراد حیدریان (همدان) - آریا احدی (آذربایجان‌شرقی) -   حسین یوسفی اسرمی (مازندران) - امیرعلی علیزاده (گیلان) - عادل منصوری (اصفهان) - علی پرویزی (بوشهر) - سامیار صالحی (البرز) - علیرضا زینی (اصفهان) - امیررضا نادری (مازندران) - میر امیر رضا محمودی (آذربایجان شرقی) - نیما مهدی یانی (گلستان) - سیدعلی محمد شاھمرادیان زواره (اصفهان) - مهدی بهادری زاده (خوزستان) - علیرضا ستوده منش (گیلان) - متین مهوری (اصفهان) - ابوالفضل صفرپور (بوشهر) - علی مجدی زاده (خوزستان) - رضا یارمطاقلو (قم) - محمدجواد بیاتی (بوشهر) - امیرعلی ملکی (مازندران) - علی مومن نسب (فارس) - محمد عزیزی بی ابری (کرمانشاه) - علی طه قهرمانی (زنجان) -نیما بابایی روشن (البرز) - امیر محمد صفری (آذربایجان شرقی) - ماهان قوچانی (خوزستان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 7 را اجرا کنند.

رده سنی 15 تا 17 سال:

سیداحسان صداقت (فارس) - محمدمهدی کرمی (همدان) - پرهام احمدی (تهران) - سجاد ناصری (کرمانشاه) - محمد الماسی ثابت (البرز) -  محمدامین گماریان (همدان) - محمد ابراهیمی رشتی (گیلان) - یاسین تولی (مازندران) - حسین الهویی (مازندران) -طاها روشنی مبارکی (گیلان) - آرتین گمار (همدان) - امیرحسین باسامی (البرز) - فردین اسکندری (خوزستان) - احسان یونسی (بوشهر) - محمد مھدی اکبری (تهران) - رضا جلالی فر (مازندران) - محمدامین امامی (سمنان) -  محمدرضا عزیزی کرانی (سمنان)- امیر صالح هاشمی (قزوین) - عرفان خرسندی (تهران) - یاسین زندی (مازندران) - علی هدایت خواه (قم) - یاسین کامل (مازندران) - ارشیا کریمی (مازندران) - محمد صبوری مرخالی (گیلان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 8 را اجرا کنند.

رده‌سنی 18 تا 30 سال:

علیرضا ابراهیمی (تهران) - محمدحسین درفشی (گیلان) - مهرداد شیرخانی (سمنان) - سجاد گلی پور (گیلان) - حسین اسحاقیان (اصفهان) - یونس حمیدی (خوزستان) - مهرداد محمدزاده (البرز) - سیدمصطفی موسوی معین (خوزستان) - محمدھادی نجف پور (بوشهر) - سجاد مهرابی (اصفهان) - سامان حسینی (کرمانشاه) - امین عبداللهی (خوزستان) - محمد آبگون (بوشهر) - محمدکاظم سدرپوشان (یزد) - محمد علی حاج ملک (کرمان) - امیرعلی رمضانی نیا (گیلان) - حسینعلی سرگزی (سیستان و بلوچستان)

** این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "کوم کانگ" را اجرا کنند.

رده‌سنی 31 تا 40 سال:

حامد قربانی زاده (فارس) - وحید ناصری (کرمانشاه) - جواد طولابی (البرز) - مجید منحصر (فارس) - علی میرزاییان (یزد) - جواد پری گل (خراسان رضوی) - علیرضا هاشمی (خراسان رضوی) - عبدالحمید نظم ده (البرز) - محمد دولتی (سمنان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "ته بک" را اجرا کنند.

رده‌سنی  51 تا 60 سال:

کاوه وحیدی راد (آذربایجان شرقی) - ابراهیم لطفی (کردستان) - عباس رفیعی (قم) - حسین کوهی (مازندران) - سیدآیت الله ھاشمی شیخ شبانی (اصفهان) -  ابراھیم خاوری دانشور (گیلان) - جلال مجتهد (تهران) - اکبر مجیدی قھفرخی (اصفهان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "شیب جین" را اجرا کنند.

گفتنی است؛ تاریخ ارسال فیلم برای مرحله نیمه نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجید نازیان نجفی از استان مازندران، امیر ابوحمزه از استان تهران و و محمدحسین ربانی از استان قم به عنوان بهترین داوران این مرحله معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: