به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن  عید سعید فطر را به همه مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ جوانان و  ورزش تبریک گفت :

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 به شکرانه توحید.

به شکرانه این عید،

به پاس سرافرازی‌ ، در بندگی خالص باریتعالی...

الهی ؛ ای عظمت بی‌‌پایان و ای دارنده هر دو جهان ای ذات بی‌‌مثال سخاوت،ای کمال بی‌ زوال قدرت، ای بخشنده‌ ترینی که معنای بخششی و ای آمرزنده‌‌ای که پدیدآورنده تقوایی از تومی‌‌خواهیم  به حق این فرخنده روز، که برای دل‌‌های مؤمن، عید قرار داده‌‌ای، سلام و درودمان  را نثار پیامبر عشق و رحمت، حضرت ختمی مرتبت مُحمّد نبی (ص) و اهل بیت طاهریینش ( ع ) می نماییم .

عید فطر، عید غلبه بر نفس ، مهار خواهش‌های نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای کریم در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده ، حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد.

فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار که به شکرانه این نعمت  بی کران، به ستایش ذات اقدس الهی پرداخته و زنگار گناه را از آئینه روشن قلب و جان می زداید.

الهی در پایان این ماه پربرکت چشممان را به جمال دلارای مهر موعود (عج)،در هم شکننده ظلمت و تاریکی،  روشن کن ، تا نماز عید رابا ایشان و در فضای عطرآگین ولایت، به جای آوریم، نمازی که آکنده از روح اجابت باشد،آکنده از قنوت‌‌های سبز آرزومندی.

عید فطر مبارک

مسعود سلطانی فر

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: