به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی علیزاده، پیشکسوت فوتبال و معاون فنی باشگاه صنعت مس رفسنجان پیرامون موضوع ادامه رقابت های لیگ به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه ستاد ملی مقابله با کرونا به یک جمع بندی کامل درباره ادامه مسابقات رسید. ما نیز بعد از انجام تست کرونا از دیروز تمرینات خود را استارت زدیم. معتقدم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم مسابقات لیگ را برگزار کنیم.

وی افزود: هر تصمیمی مبنی بر لغو مسابقات می‌توانست مشکلات بسیار زیادی برای باشگاه های مختلف از جمله مس رفسنجان به وجود بیاورد. کادر فنی و بازیکنان و همچنین مسئولین باشگاه مس رفسنجان زحمات زیادی را در این فصل کشیده اند. در حال حاضر مس با اختلاف 7 امتیازی در صدر جدول قرار گرفته است. مس رفسنجان پس از 14 سال حضور در لیگ دسته اول، حال تمام هم و غم خود را گذاشته تا بتواند راهی لیگ برتر شود و بی صبرانه منتظر آغاز مسابقات هستیم.

مهاجم سابق فوتبال تصریح کرد: مدیران باشگاه ها می دانند که هزینه ها زیاد است و امکان ندارد لیگ را بدون قهرمان به پایان برد و نهایت بی‌عدالتی است اگر قهرمان مشخص نشود و لیگ به نتیجه نرسد.

ستاره سابق استقلال پیرامون وضعیت این تیم و اینکه بسیاری معتقدند فرهاد مجیدی و شاگردانش باید به فکر جام حذفی باشند، گفت: تصمیم منطقی این است که مجیدی به دنبال جام حذفی باشد و این جام برای استقلال اولویت است. ما زمانی که بازی می کردیم، یک سال در لیگ قهرمان نشدیم اما در جام حذفی این عنوان را بدست آوردیم. خلاصه اینکه استقلال در گرفتن جام حذفی تخصص دارد و  می توانم بگویم آبی پوشان می توانند به مقام قهرمانی برسند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: