به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ایزد سیف‌الله‌پور، مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران، درباره آخرین وضعیت تیم به خبرنگار برنا گفت: مدتی است در اردوی آماده سازی هستیم و خدا را شکر بازیکنان تمرینات خوبی را زیر نظر محمود فکری و به صورت صبح و عصر در مجموعه کارگران انجام می دهند تا مهیای مسابقات شوند. در حال حاضر مهرداد کفشگری و محمد عباس‌زاده دچار مصدومیت هستند ولی به زودی آسیب دیدگی آنها برطرف می‌شود و می توانند به سایر نفرات ملحق شوند و در اولین بازی ما برابر تراکتور تبریز در لیگ برتر حضور داشته باشند.

او درخصوص تقدیر فدراسیون پزشکی ورزشی از مجموعه باشگاه نساجی، عنوان کرد: از حدادیان و امیری به عنوان مالک و مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که توانستند امکانات را فراهم کنند و از کادر پزشکی نیز قدردانی می‌کنم به واسطه تلاش‌هایی که برای تیم انجام می‌دهند.

مدیر تیم نساجی درباره بازی با تراکتور هم گفت: دیدار با تراکتور که چند بازیکن ملی پوش در اختیار دارد، دشوار است ولی رقابت با نساجی هم برای هر تیمی قطعا سخت خواهد بود و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را انجام بدهیم و نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

سیف‌الله‌پور درخصوص جایگاه نساجی در جدول رده بندی نیز اظهار داشت: رتبه دهم جایگاه واقعی نساجی نیست اما چند نکته در این زمینه وجود دارد. مشکلات مدیریتی که در ابتدا داشتیم و عدم حضور چند بازیکن به خاطر عدم صدور کارت بازی از جمله دلایل بود. با اضافه شدن حدادیان شرایط خیلی بهتر شده و همه تلاش خود را می کنیم در رتبه بهتری قرار بگیریم. آرزو می‌کنم هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود و شاهد حضور هواداران پرشور خود در ورزشگاه وطنی قائمشهر باشیم تا دل تنگی ها به پایان برسد.

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: