به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدار خیریه فوتبال بین تیم‌های پلیمر بوشهر و مدیران تاثیرگذار عصر روز گذشته و در راستای آزادی سازی چند زندان ورزشی دربند برگزار شد. این دیدار که عصر روز گذشته و در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد با نتیجه شش بر صفر و با پیروزی تیم پلیمر بوشهر به اتمام رسید.

در این دیدار که به قضاوت مسعود مرادی برگزار شد شاهین سلطانپور رئیس تربیت بدنی زندان‌های کل کشور نیز حضور یافت تا پس از بازی از حرکت ارزشمندی که توسط تیم مدیران موثر در راستای آزادی زندانیان ورزشی آغاز شده تقدیر و تشکر‌ نماید.

سلطانپور با اشاره به جمع آوری اطلاعات مربوط به ورزشکارانی که به دلایل مختلف بخصوص بحث مالی دربند هستند اظهار داشت: با پیگیری‌های بعمل آمده از سوی مدیران تیم توانستیم بانک اطلاعاتی خوبی از‌ زندانیان ورزشی عنوان داره سراسر کشور بدست آوریم که طی روزهای آتی و با هماهنگی ریاست جدید سازمان زندان‌های کشور و با در نظر گیری اولویت در اختیار تیم مدیران تاثیرگذار قرار خواهد گرفت.

حمید استیلی سرمربی تیم مدیران که در کنار سپهر تاروردیان بانی این حرکت ارزشمند شده در خصوص دیدار برگزار شده اظهار داشت: تک تک اعضای تیم مدیران تاثیرگذار افرادی کارآفرین و اثرگذار هستند که در بدترین شرایط موجود و علیرغم تحریم‌های ظالمانه دست از تولید و خدمت برنداشته و در حال کمک به چرخه اقتصادی هستند. من نیز به نوبه خود وظیفه دارم در این فعالیت فرهنگی و خیریه سهمی داشته باشم.

وی ادامه داد: هدف اصلی از تشکیل تیم مدیران و برپایی چنین دیدارهایی اولا فعالیت‌های خیرخواهانه از جمله آزادی زندانیان و ثانیا حفظ سلامت و شادابی خود این عزیزان است که امیدوارم با گلریزان و کمک‌هایی که توسط اعضای تیم انجام می‌پذیرد بتوانیم بعد از هر بازی نسبت به این حرکت ارزشمند اقدام کنیم.

گفتنی است، کمک‌های مالی جمع آوری شده در اولین فرصت و با هماهنگی اداره کل زندان‌های کشور با اولویت بندی و هماهنگی مدیران تیم صرف آزادی زندانیان ورزشی خواهد شد.

سرپرستی این تیم را سپهر تاروردیان برعهده دارد و اعضای تیم نیز عبارتند از: نادر خردمند، رضا امیری، کیوان میرزایی، بهنام فتاحی، صادق صابری، رامین کشور دوست، امین سلمانی، محمد خردمند، مهدی نشاط، علیرضا طباطبایی، سپهر تاروردیان، امیر حسین رحمانی، حسام مهدیان زاد، مجتبی علیخانزاده، حسام امامی، پیام کرمانی، همایون پورمحمدی، مجید کاظمی، عمار وضعی، حمیدرضا محتشمی، محمدرضا نجفی، علی مطیفی فر، مهدی کشور دوست، رضا چنگیزی، محمد ادیبی، حمیدرضا بنی کریم، علی قاسمی، عادل شریفی، بهنام شاملو، علیرضا رسول زاده، ابراهیم جباری، حمید بهجت منش، فرزاد منظوری، عباس عباسی زاده، محمد مشکانی، یاسر انصاری، رامین خاورزاده، آرش گتویی زاده، محمد محمدی صفت، علی غفوری آشتیانی، احمدرضا صمدی، رضا ایمانی  و رضا فتاحی.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: