جهانبخش جعفری، پیشکسوت پرسپولیس، درباره کیفیت لیگ برتر در فصلی که گذشت و شانس قهرمانی پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: لیگ برتر امسال واقعا خوب بود و بازی‌ها خیلی خوب و با کیفیت پیش می‌رفتند که متاسفانه با شیوع کرونا ویروس آسیب‌های جدی به آن وارد شد که بی‌شک در ادامه این آسیب‌ها را یک به یک مشاهده خواهیم کرد.

وی افزود: پرسپولیس هم بدون تردید اولین شانس قهرمانی است اما در کنار آن سپاهان و حتی استقلال هم به نظر می‌رسد بتوانند دوباره به جمع مدعیان اضافه شوند. پرسپولیس تیمی است که شاکله خوبی دارد و فرقی ندارد که در کنار آن مربی ایرانی حضور داشته باشد یا خارجی به هر جهت بازی‌های خوبی را از این تیم شاهد خواهیم بود.

سرمربی تیم نفت امیدیه در مورد کیفیت لیگ دسته دوم توضیح داد: در لیگ دسته یک این روزها شاهد اتفاقات خوبی بودیم و امیدوارم برای دسته دو نیز این اتفاق بیفتد، البته کیفیت تیم‌ها خوب است اما جا دارد بهتر از این هم شود.

او در خصوص زمان برگزاری رقابت‌های لیگ دسته دوم گفت: برای شروع مسابقات سازمان لیگ 20 تیرماه را اعلام کرده اما هنوز قطعی نیست. با این که در این شرایط واقعا سخت است که اردو برگزار کنیم ولی با حفظ پروتکل‌های بهداشتی تمرینات را پیگیری می‌کنیم.

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: