به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، شب گذشته مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و ایرج رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تنیس روی میز با مسئولین فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد. 

مهرداد علیقارداشی رئیس، داوود محمدی عضو هیات رئیسه، بهنام جبیب زاده نایب رئیس و پیمان حسنی دبیر فدراسیون در این دیدار حضور داشتند و در خصوص مسائل تنیس روی میز کشور بحث و گفت‌وگو کردند. 

علی نژاد در این نشست ضمن تایید عملکرد فدراسیون تنیس روی میز گفت: تنیس روی میز طی چند سال اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و عملکرد این فدراسیون مورد تایید وزارت ورزش و جوانان است. 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: کسب مدال در مسابقات مهمی همچون بازی‌های آسیایی در تنیس روی میز و عملکرد خوب بین المللی از کارهای بزرگ فدراسیون تنیس روی میز محسوب می‌شود. امیدواریم باتوجه به مدیریت خوبی که این فدراسیون دارد شاهد موفقیت های بیشتری در تنیس روی میز باشیم.  

علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های مدیران وزارت ورزش و جوانان، توضیحاتی در خصوص امور جاری فدراسیون و اقدامات انجام شده در کشور ارائه داد. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه گفت: تنیس روی میز با حمایت های هیئت رئیسه و همدلی خانواده تنیس روی میز خصوصا روسای هیئت های استانی موفقیت های زیادی را بدست آورد که با برنامه ریزی فدراسیون تنیس روی میز تلاش می کنیم در آینده نیز موفقیت های جدیدی برای کشورمان رقم بخورد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: