به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از  شما بخاطر حضور در این کلاس تشکر کنم. خوشبختانه همه شما از لحاظ فنی ودانش در سطح خوبی هستید و بحث های آموزشی به شما یک بار دیگر یادآوری موضوعاتی است که قبلا کسب کرده اید.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به شرایط ویروس کرونا که تمام دنیا از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات و تمرینات و همچنین نوع مقررات و روشهای داوری از یک حساسیت ویژه ای برخوردار باشد و تا آنجایی که من اطلاع دارم 3 تعویض به 5 تعویض تغییر یافته است.

دبیرکل فدراسیون اضافه کرد: با توجه به حساسیت های هفته های پایانی لیگ از شما می خواهم به گونه ای در زمین مسابقه، بازیها را مدیریت کرده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی تان مواظبت کنید، چرا که مسئولیت تان سنگین است و به عنوان مسئول فدراسیون در زمین مسابقه هستید. برهمین اساس وظایف تان سنگین و دشوار است. آنچه مسلم است در کنار این وظایف مهم به لحاظ فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون  و خطا نیست و باید تلاش کنیم مسابقات هفته های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم. با توجه به پروتکل های بهداشتی در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقبا موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

محمدنبی در پایان خاطر نشان کرد: داوران جایگاه مقدسی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکزتان شما را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت ، همبستگی و یک رفاقت خوب قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه ای قرار نگیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: