به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمید استیلی، سرمربی سابق تیم فوتبال امید در مراسم افتتاحیه تالار مشاهیر اظهار کرد: از صالحی امیری تشکر می‌کنم زیرا از زمانی که به کمیته ملی المپیک آمده کارهای بزرگی انجام داده و امیدوارم الگوی بزرگی برای سایر مدیران باشد.

او در پاسخ به این که او گزینه سرمربیگری تیم جوانان است؟ تصریح کرد: به من لطف داشتند اما به خاطر مشاغلی که داشتم و شناخت نداشتنم نسبت به این تیم، این پیشنهاد را نپذیرفتم.

استیلی درباره شروع مجدد لیگ گفت: امیدوارم همه چیز در سلامت کامل باشد و بازیکنان آسیبی نبینند زیرا سلامتی مهم‌تر از همه‌چیز است. امیدوارم مثل تمام لیگ‌های دنیا بازی‌های خوبی انجام شود زیرا دلخوشی مردم همین فوتبال است.

سرمربی پیشین تیم امید درباره گاف‌های فدراسیون فوتبال در قرارداد ویلموتس و اسکوچیچ افزود: این مربوط به مدیران ورزش و کسانی است که دست اندرکار هستند. الان زمان حمایت از تیم ملی اسکوچیچ در این 4 بازی است. چاره‌ای به جز انتخاب اسکوچیچ نداشتیم زیرا هم زمان نداشتیم، هم منابع مالی در اختیارمان نبود و هم مربی بهتر از اسکوچیچ نبود که لیگ ما را بشناسد. هم‌چنین گزینه‌های داخلی خوبی هم داشتیم اما امیدوارم اسکوچیچ موفق شود. همیشه انتقادات وجود دارد اما حالا دیگر فدراسیون انتخاب کرده و باید به آن احترام گذاشت.

استیلی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: 10 امتیاز اختلاف این تیم با سایر رقیبان باعث شده تا سرخ پوشان شانس اول قهرمانی باشند و بازی این تیم‌ با تیم‌های غیرمدعی سبب افزایش شانس آن‌ها شده است. البته فوتبال قابل پیش بینی نیست و آن‌ها باید 4 دیدار اول خود را ببرند تا قهرمانی‌شان مسجل شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: