به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد ناظم‌ الشریعه روز سه‌شنبه پس از حضور در فدراسیون فوتبال در مورد جلسه با علی کفاشیان گفت: البته اصل جلسه با مسئولان فوتسال به خاطر برنامه‌ریزی برای تیم ملی فوتسال بود. اگر قرار است آبان ماه مسابقات جام ملت‌های آسیا آغاز شود زمان خیلی کمی داریم. تنها یک فیفا دی در شهریور ماه پیش‌رو داریم و درخواست ما این بود که بتوانیم دیدارهای دوستانه خوبی را در این زمان برای بازیکنان در نظر بگیریم.

وی در مورد اضافه شدن نفرات اصلی به اردوی تیم ملی گفت: دلیل اصلی غیبت آنها فینال لیگ بود. از طرفی می‌خواهیم روی همه بازیکنان حساب کنیم. بازیکنان جوان هم در لیگ مد نظر داشتیم. نفرات با تجربه هم پس از فینال لیگ دعوت خواهیم کرد. اگر بتوانیم طبق برنامه تمرینات را دنبال کنیم تیم ملی فوتسال می‌تواند مانند همیشه دل مردم را شاد کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد تیم‌داری استقلال و پرسپولیس در لیگ فوتسال اضافه کرد: باشگاه‌ها برند ورزشی ایران هستند اما نکته مهم این است که آنها قبلا هم در لیگ بودند. آنها باید به این تیم‌ها اهمیت بدهند. خودشان باید دلشان برای برندی که در فوتسال دارند بسوزد و هزینه کنند. مربی و بازیکن خوب بگیرند و حتی در سطح آسیا افتخارآفرینی کنند اما اگر تنها قرار است اسم آنها در لیگ باشد و مدیریت آن به بخش دیگری واگذار شود، این خوب نیست.

وی در مورد قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: هنوز تاریخ دقیقی برای بازی‌ها اعلام نشده است. طبق نامه‌ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا به ترکمنستان زده اعلام کرده از بین مرداد و آبان‌ها قرار است زمانی برای برگزاری بازی‌ها اعلام شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا ‌می‌خواهد در سال 2020 این بازی‌ها را تمام کند اما منطقی بود که برگزاری این دیدارها به اوایل 2021 منتقل شود. در مجموع ما تدارک لازم را خواهیم دید تا از نظر آمادگی عقب نمانیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: