به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، روز پنجشنبه پنجم تیرماه جلسه هماهنگی برگزاری مرحله پلی آف بصورت مجازی با حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون، داریوش ضرغام پور رئیس کمیته مسابقات و سرمربیان تیم‌های حاضر برگزار شد و در نهایت این مسابقات طبق اعلام قبلی از تاریخ ۱۷ الی ۲۰ تیرماه در آکادمی امیر احتشام زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود.

طبق اعلام فدراسیون تنیس روی میز تیم‌های شرکت کننده ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده هستند و بایستی ۴۸ ساعت قبل از آغاز مسابقات جواب تست کرونا و فرم غربالگری همه اعضای تیم را به فدراسیون تنیس روی میز تحویل نمایند که در صورت وجود علائم مثبت مبنی بر ابتلا به ویروس از حضور افراد در سالن مسابقات جلوگیری خواهد شد. تیم‌های شرکت‌کننده می‌توانند تنها با ۶ بازیکن در مرحله پلی آف شرکت نمایند.

فدراسیون تنیس روی میز تمام اقدامات لازم برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در سالن محل برگزاری مسابقات را اجرا خواهد کرد و حضور افراد اضافی و تماشاگر ممنوع است.

در مرحله پلی آف لیگ برتر آقایان تیم‌های پتروشیمی بندر امام و شهرداری کرج به مصاف هم می‌روند و پس از آن دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و رعد پدافند هوایی برگزار کننده دومین دیدار این مرحله خواهد بود. تیم‌های پیروزی این مرحله روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه برگزارکننده دیدار فینال لیگ برتر خواهند بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: