به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آخرین دیدار از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 21 امشب در ورزشگاه آزادی بین تیم های فوتبال استقلال و سایپا برگزار شد که این دیدار با نتیجه یک-یک مساوی به پایان رسید و امتیازات میان دو تیم تقسیم شد.

این دیدار در شرایطی آغاز شد که استقلال فرهاد مجیدی، سرمربی خود را به دلیل اخراج در بازی گذشته روی سکو داشت و چندین بازیکن این تیم هم به دلیل مصدومیت و محرومیت نتوانستند تیم شان را همراهی کنند.

استقلال در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی خیلی زود به گل رسید و در دقیقه 15 مسعود ریگی با شوتی تماشایی و زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه نارنجی پوشان را باز کرد. در ادامه دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر انجام دادند اما این سایپا بود که در ثانیه های پایانی نیمه اول روی گل به خودی فرشید باقری به گل تساوی رسید.

در نیمه دوم هم تیم استقلال حملات خود را از سر گرفت و چند فرصت گلزنی هم ایجاد کرد اما نتیجه ای نداشت. سایپا هم با دفاع فشرده سعی در حفظ یک امتیاز داشت و در نهایت به هدف خود رسید. استقلال با 37 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و سایپا هم با 20 امتیاز روی پله سیزدهم ایستاد.

شناسنامه مسابقه امشب

داور: پیام حیدری

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی (84-محمد بلبلی)، وریا غفوری، علی دشتی (55-زکریا مرادی)، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور (73-هروویه میلیچ)، فرشید باقری و مهدی قایدی (74-سینا خادم‌پور).

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب سایپا:

حامد فلاح‌زاده، خالد شفیعی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری (63-سعید محمدفرد)، آرمان رمضانی، مجید علیاری، روزبه شاه‌علیدوست، صادق بارانی، ابوالفضل جلالی، حسین کامیاب (63-رضا جعفری (2+90 - مرتضی آقاخان)) و محمدرضا سلیمانی.

سرمربی: ابراهیم صادقی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: