مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، در خصوص افتتاح آکادمی بین‌المللی فدراسیون اتومبیلرانی در گفت‌وگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: آکادمی در واقع زنگ بنای بسیار خوبی است که بتوانیم از طریق آن اهالی این رشته را دور هم جمع کنیم. علاوه بر آن بتوانیم این رشته پرطرفدار را در شاخه‌های مختلف و در استان‌های متفاوت توسعه دهیم. گام نخست را برداشتیم و امیدوارم در ادامه هم بتواینم این مسیر را به خوبی طی کنیم و ثمره آن را ببنیم.

او با اشاره به برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت فدراسیون توضیح داد: در گام نخست هدف ما آموزش است که برای محقق شدن این هدف با فدراسیون جهانی هم رایزنی کردیم. در ادامه تلاش خواهیم کرد زیر ساخت‌های مربوط به این رشته را هم در استان تهران و هم در سایر استان‌ها گسترش دهیم. همچنین برنامه‌هایی برای توسعه و شناساندن این رشته در بین اقشار مختلف جامعه داریم تا اتومبیلرانی دیگر مانند گذشته یک رشته لاکچری به نظر نیاید و همه اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند. البته تحقق همه این اهداف به تنهایی ممکن نیست و ما قطعا به کمک خانواده این رشته نیازمند هستیم.

ناظمی در خصوص برگزاری مسابقات رالی بیان کرد: رالی یکی از بخش‌های قدیمی و البته پر طرفدار در این رشته است که متاسفانه چند سالی است که دیگر مانند گذشته رونق ندارد اما در تلاش هستیم مجددا در این زمینه اقدامات موثری را انجام دهیم که فعلا هم با دو باشگاه سایپا و ایران خودرو گفتگو و رایزنی داشتیم. 2/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: