به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر محمدرضا داورزنی ظهر امروز (یکشنبه) در حاشیه دیدار رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی این کمیته از فدراسیون والیبال، در گفتگو با خبرنگاران، درباره آخرین اقدامات انجام شده برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان، اظهار داشت: طبیعی است برای تحقق آرمان‌ها باید تلاش زیادی انجام دهیم. سعی کردیم شرایط را برای حرکت والیبال در آینده فراهم کنیم و طبیعی است که یکی از موضوعات مهم در این زمینه، انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان است.

وی با بیان این که این موضوع در دستورکار فدراسیون قرار دارد، تصریح کرد: کمی تامل می‌کنیم که وضعیت کرونا مشخص شود، چون باید منابع فدراسیون را درست مدیریت کنیم تا بتوانیم در زمان مناسب از مربی مناسب نیز بهره ببریم. برای هدایت تیم ملی بزرگسالان، هم گزینه خارجی و هم گزینه داخلی مد نظر داریم و در زمان مناسب انشاالله معرفی خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون والیبال با یادآوری این که در حال حاضر، والیبال جهان در انتظار تعیین تکلیف برای رویدادهای پیش‌رو است، گفت: باید صبر کنیم تا تکلیف نهایی بازی‌های المپیک، لیگ ملت‌ها و یا مسابقات والیبال قهرمانی جهان در رده‌های سنی مختلف مشخص شود که ایران درخواست میزبانی دارد و هم باید در آن شرکت کند.

** دغدغه‌ مالی نداریم

داورزنی درباره مشکلات مالی فدراسیون والیبال، گفت: همه فدراسیون‌ها دغدغه مالی دارند اما در فدراسیون والیبال به گونه‌ای مدیریت کردیم که این دغدغه در اعزام‌ها و تصمیم‌گیری‌ها تاثیری نداشته باشد.

وی در پایان گفت: از فرصت تعطیلات مسابقات ملی و باشگاهی به دلیل شیوع و گسترش کرونا، استفاده و کمپ‌های تیم‌های ملی مردان و بانوان را بازسازی کردیم و در حال حاضر نیز باشگاه تمرینات خود را با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی برای حضور در لیگ برتر شروع کردند.

رئیس کمیته ملی المپیک به همراه اعضای هیات اجرایی این کمیته امروز (یکشنبه) از فدراسیون والیبال بازدید کردند. در این بازدید علاوه بر سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک، نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو، طاهره طاهریان نایب رئیس بانوان، علی دادگر، هادی ساعی و مجید شایسته اعضای هیات اجرایی کمیته، بهداد سلیمی مشاور رئیس کمیته، سلامی مدیر تشریفات و‌ محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: