به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف درباره نامه ای که از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال در تاریخ  ۲۹ تیرماه به باشگاه پارس جنوبی ارسال شده است، گفت: این نامه از سوی دبیرکل فدراسیون به درستی ارسال شده و به تیم پارس جنوبی جم به مدت یک هفته فرصت داده شده تا ضمن پرداخت هزینه دادرسی مستندات تجدید نظرخواهی دراین خصوص را اعلام کند.

وی ادامه داد: آیین نامه می گوید ظرف مدت یک هفته جهت بررسی پرونده دادرسی باید هزینه دادرسی پرداخت شود و اگر کسی شکایتی نسبت به حکم پرونده داشته باشد می تواند با پرداخت هزینه اقدام به درخواست رسیدگی کند.

صالحی افزود: کمیته انضباطی در راستای اجرای حکم خود به مدت یک هفته فرصت تجدید نظر خواهی برای فرد یا باشگاه را می دهد و در واقع روند پرداخت هزینه دادرسی از روز مشخص شده به مدت یک هفته خواهد بود. حال اینکه باشگاه مربوطه در روز اول یا روز آخر اقدام به درخواست تجدید نظر خواهی کند، بستگی به خود آن باشگاه دارد.

رئیس کمیته استیناف در خصوص اینکه که آخرین روز مهلت باشگاه پارس جنوبی را پنجم مرداد یعنی یک روز قبل از دیدار با استقلال اعلام شده است، در پایان گفت: باشگاه جم تا روز 5 مرداد ماه مهلت دارد درخواست تجدید نظر خود را ارسال کند و زمانی که درخواست مربوطه به کمیته انضباطی ارسال شد، کمیته انضباطی بلافاصله پرونده را به کمیته استیناف ارسال خواهد کرد. حتی اگر در روز تعطیل پرونده ای به دست ما برسد به خاطر کمبود وقت، کمیته استیناف به فوریت تشکیل جلسه می دهد و پرونده را بررسی و در نهایت رای را صادر می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: