به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید نامجومطلق مربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر، گفت: در این بازی تیم استقلال فوتبال خوبی ارائه کرد. ما در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. با احترامی که برای تیم نساجی قائل هستم، با تدابیری که تیم ما چیده بود، فکر کنم شروع خیلی خوبی داشتیم و گردش توپ در میدان وجود داشت و موقعیت های خیلی خوبی خلق کردیم اما از آن‌ها استفاده نکردیم و در یک ضربه غافلگیر کننده که هر بیست سال یک بار اتفاق می‌افتد، گل خوردیم و روی روح و روان تیم ما تاثیر گذاشت.

او ادامه داد: در نیمه دوم باز تیم ما بازهم از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و همه می‌دانیم فوتبال بی رحم است و اگر از فرصت ها استفاده نکنیم، این نتیجه رخ می‌دهد. ما در صورت پیروزی در بازی معوقه می‌توانیم تا رده دوم صعود کنیم اما می‌توانستیم با پیروزی مقابل نساجی شرایط بهتری کسب کنیم. شما دیدید که وریا غفوری در نیمه اول با اینکه آسیب دیده بود ولی در نیمه دوم به بازی برگشت. این انگیزه بازیکنان را نشان می‌دهد.

نامجومطلق درباره عملکرد داوری گفت: چند صحنه مشکوک در بازی وجود داشت. ما بحث قضاوت را به کارشناسان داوری می‌سپاریم اما یکی از صحنه‌های بازی مشکوک بود. امیدوارم داور تصمیم درستی گرفته باشد چون آن صحنه می‌توانست نتیجه بازی را عوض کند.

مربی استقلال اظهار کرد: به نظر من در نیمه اول تا زمانی که گل خوردیم، فوتبال خوبی را ارائه کردیم و در نیمه دوم هم خوب ظاهر شدیم اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی از این موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم. ما یک بازیکن آزاد داریم و در تلاش هستیم داریوش شجاعیان را که با تیم تمرین می‌کند را به لیست خود اضافه کنیم و امیدوارم با توجه به شرایطی که وجود دارد، یک مساعدتی در این زمینه ایجاد شود. چون ما می‌توانیم یک بازیکن آزاد به تیم اضافه کنیم. با توجه به مشکلاتی که کرونا برای تیم‌ها به وجود آورده است، امیدوارم مسئولان به ما کمک کنند و اگر در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند، ما می‌توانیم از داریوش شجاعیان استفاده کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: