به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمود فکری، سرمربی نساجی مازندران، در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: تشکر می‌کنم از بازیکنان تیم نساجی که با تمام وجود بازی می‌کنند، بازی‌ها این روزها سنگین و با فاصله کم است، با توجه به اینکه بازیکنان زیادی را به‌دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما تشکر ویژه دارم از همه بازیکنان و ان‌شاءالله بتوانیم با کمک هم تلاش کنیم تا در چند بازی پیش‌رو امتیازات لازم را بگیریم و جایگاه تیم را محکم‌تر کنیم.

او در ادامه ضمن تشکر از اصحاب رسانه به‌دلیل تبریک تولدش و نظرش درباره ۵ بازی قبل که با دو برد و سه تساوی همراه بود، آیا این تساوی‌ها به‌دلیل افت بازیکنان بود، افزود: ضمن تشکر از همه دوستان تولد اصلی من ۲۵ دی‌ماه است اما در شناسنامه ۴ مردادماه است، که از دوستان بابت تبریک قدردانی می‌کنم اما درباره چند بازی اخیر نساجی که شاید قبل از اینکه من به‌عنوان سرمربی در این تیم باشم، یکی از شانس‌های سقوط بود اما خوشبختانه با تلاش دوستان جایگاه خوبی را الان داریم و باید بدانیم وقتی از استقلال و نفت آبادان تساوی می‌گیریم، یعنی تیم خوب عمل کرده است.

سرمربی نساجی مازندران ادامه داد: اما باید قبول کنیم توقع‌ها رفته بالا و همین که بازیکنان، خوب بازی می‌کنند از سه تساوی اخیر دو بازی بیرون از خانه و یک بازی خارج از خانه بوده، یعنی افتی نبوده، با استقلال تهران و صنعت نفت آبادان تساوی گرفتیم و این تیم‌ها تیم‌های بزرگی بودند و از بازیکنان تشکر می‌کنم و امیدواریم در ۵ بازی باقیمانده بازنده نباشیم و بتوانیم امتیازات لازم را بگیریم.

فکری درباره اینکه فردا با تیمی بازی می‌کنید که از تاکتیک بسته استفاده می‌کند و از بهترین خطوط دفاعی برخوردار است، نیز گفت: از شانس خوب یا بد من از وقتی به نساجی آمدم ۱۰ تا بازی داشتیم که این بازی‌ها برابر تیم‌های مدعی قهرمانی و مدعی کسب سهمیه بود، یا با ذوب‌آهنی بازی داریم که نیاز به امتیاز دارد تا سقوط نکند. این مسائل کار ما را  سخت می‌کند. در این بازی نیز فولاد یکی از تیم‌های خوب و مدعی گرفتن سهمیه است، به همین دلیل کار ما را سخت می‌کند.

او اضافه کرد: امیدواریم در بازی فردا بازنده نباشیم و سه امتیاز بازی را بگیریم و جایگاه خودمان را سر و سامان بدهیم، نگرانِ سنگینی بازی‌ها و فاصله کم دیدارها هستیم، به این دلیل که تعدادی از ‌بازیکنان‌ ما آسیب دیدند، فاصله بازی‌ها کم است و خستگی بازی‌ها را داریم.

سرمربی نساجی مازندران در پایان در پاسخ به سوالی درباره اینکه بعد از حضور شما ۴ بازیکن امیدها به تیم بزرگسالان اضافه شدند اما در بازی‌ها شاهد استفاده از بازیکنان جوانان حتی روی نیمکت هم نبودیم، گفت: ۴ بازیکن از سه‌شنبه هفته گذشته اضافه شدند و خیلی به لحاظ کارهای تاکتیکی و فنی زمان می‌خواهد تا متوجه کار بشوند و در بازی‌های حساس اگر از آنها استفاده کنیم شاید آنها را از دست بدهیم، اما معین قربانی و علیرضا امیرخانی در ترکیب بازی قبلی تیم بودند و بازیکنانی مثل سیدناصر رضایی، حسین خطیر و امیرمحمد شیرخانی، در بازی‌های قبلی از آنها استفاده کردیم و امیدواریم در بازی‌های آینده نیز از آنها استفاده کنیم.

فکری درباره بازی فردا با توجه به مصدومیت دو بازیکن این تیم اظهار کرد: علی شجاعی به بازی فردا نمی‌رسد ولی سیدمحمد میری باید ببینم شرایطش چطور می‌شود. با توجه به اینکه تیم ما شکل و شخصیت خوبی پیدا کرده، از سایر بازیکنان‌مان به‌جای مصدومان استفاده می‌کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: