به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اندرو پارسونز، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در پاسخ به محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران که با ارسال نامه‌ای به وی در خصوص منشور پارالمپیک NPC ایران و نیز آیین نامه کمیسیون ورزشکاران توضیحاتی ارائه داده بود، از تلاش‌های کمیته ملی پارالمپیک ایران تقدیر نمودو تاسیس کمیسیون ورزشکاران را اقدامی خارق العاده و نقطه عطفی در تاریخ NPC ایران برشمرد.
 
در متن نامه اندرو پارسونز به محمود خسروی وفا آمده است:
 
آقای رییس و دوست گرامی،
 
ضمن تشکر از ارسال نامه، تلاش مستمر شما و NPC تان در انجام فعالیت‌ها و اقدامات پایدار و آینده نگر در جهت توسعه ورزش‌های پارالمپیکی در کشور و برای ورزشکاران‌تان قابل ستایش است.
 
تاسیس کمیسیون ورزشکاران نمونه‌ای خارق العاده از آن دسته اقدامات است و من از طرف خودم و هیات رییسه IPC برای این نقطه عطف ماندگار در تاریخ سازمان‌تان به شما تبریک می‌گویم. 
 
در حالی که به برگزاری بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ در سال بعد نزدیک می‌شویم و نظر به شرایط کنونی جهان، تعهد یکپارچه ما به جنبش پارالمپیک الزامی است و بسیار حیاتی است که صدای ورزشکارانمان را با گوش جان بشنویم؛ من اطمینان دارم این کار منافع بسیار بزرگی برای سازمان شما و مدیریت آن در پی خواهد داشت. 
 
با آرزوی سلامتی برای شما، عزیزانتان و تمامی همکاران تان در NPC ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: