به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون درباره برگزاری وبینار سرمربیان لیگ دسته اول فوتبال گفت: این دومین وبیناری است که برای مربیان در حال برگزاری است. پیش از این نیز برای مربیان و سرمربیان لیگ برتر فوتبال برگزار کرده و آخرین نکاتی که دربحث آموزشی و فنی در اختیار داشتیم را مطرح کردیم.

وی گفت: در این وبینار در خصوص ویروس کوید 19، اهداف و چشم انداز فدراسیون،کنترل دوپینگ، جلوگیری از خستگی، حمله به نیم فضاها و عبور از لایه های دفاعی حریف توسط مدرسین نکات مختلفی مطرح می شود.

ماجدی در ادامه بیان کرد: در واقع تبادل نظر بین مربیان و مدرسان باعث می شود برخی مشکلات در بخش مربیگری، پزشکی، فنی و امادگی جسمانی رفع شود و با استفاده از تجربیات یکدیگر در راستای اهداف آموزشی و در نهایت موفقیت فوتبال کشور گام برداریم.

وی در ادامه بیان کرد: مدرسین امروز این جلسه مجازی محصص و پورنعمت در بخش فنی و دکتر سیف، دکتر هراتیان و دکتر شهاب در بخش پزشکی سخنرانی کردند.

ماجدی ادامه داد: این وبینار ضبط شده و برای کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ارسال خواهد شد که کیمته آموزش فدراسیون فوتبال ایران در مدت زمان کرونا نیز بیکار نبوده و مدرسین ما در کنار مربیانمان فعال هستند. هدفمان این است که با کیفیت بالاتر این وبینار های مجازی را برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: از مربیان می خواهم از طریق اپلیکشین ها با ما ارتباط بگیرند تا با استانداردهای جهانی اطلاعاتمان را از نبودن داخل زمین و نبود تمرینات عملی بیشتر کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: