به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم‌های نساجی مازندران و فولاد خوزستان با قضاوت حسن اکرمی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند.

جدال شماره 6‌های اسبق استقلال برای هر دو تیم حائزاهمیت بود به خصوص که فولاد سخت به دنبال کسب سهمیه است و جواد نکونام از جدال با تیمی که خودش به لیگ برتر آورده بود، سه امیتاز را می‌خواست.

همین هدف فولاد سبب شد این تیم بیشتر به سمت دروازه نساجی حمله کند و مازنی‌ها مانند بازی‌های قبلی‌اش چشم به ضد حمله دوخته بود.

در دقیقه 12 لوسیانو پریرا بهترین فرصت را داشت تا در موقعیت تک به تک با حقیقی، دروازه نساجی را باز کند، اما این گلر با پای خود واکنش خوبی مقابل این توپ داشت تا فولاد به گل نرسد. 

پس از چند موقعیت دیگر که فولاد از دست داد، پریرا در دومین تقابلش برابر علیرضا حقیقی به گل رسید تا تیمش را پیش بیندازد. در دقیقه 34 شروع مجدد احسان مرادیان از محوطه جریمه فولاد را حسن بیت‌سعید با ضربه پشت سر به لوسیانو پریرا رساند تا او با شوت پای چپ زمینی توپ را از بین پاهای حقیقی عبور داده و تبدیل به گل کند تا فولاد به چیزی که از ابتدا دنبالش بود دست یابد.

با این‌که انتظار می‌رفت پس از این گل، نساجی برای جبران جلو بکشد ولی باز هم این فولاد بود که بیشتر حمله می‌کرد و در دقایق پایانی نیمه اول هم می‌توانست روی شوت پریرا به گل دوم برسد اما سوپر واکنش علیرضا حقیقی نساجی را در بازی نگه داشت تا شاید در نیمه دوم فرصت جبران را داشته باشد.

فولاد در نیمه دوم هم تهاجمی شروع کرد ولی علیرضا حقیقی سد محکمی برابر این تیم بود.

در ادامه نساجی صاحب چند موقعیت شد ولی در دقیقه 62 این فولاد بود که به گل دوم رسید. ارسال محمد آبشک از روی کرنر را فرشاد احمدزاده با ضربه سر به موسی کولی‌بالی رساند که او پاسی نمایشی به عارف آقاسی داد و او نیز مجددا به کولی‌بالی پاس داد تا این بازیکن با ضربه سر دروازه نساجی مازندران را باز کند.

سه دقیقه پس از این گل وحید حیدریه، مدافع چپ فولاد، با کارت زرد دوم داور، از زمین اخراج شد تا شاگردان نکونام 10 نفره شده و نساجی برای جبران نتیجه صاحب فرصت ایده‌آلی شود و فشار خود روی دروازه فولاد را افزایش دهد.

در دقیقه 80 توپ ارسالی حسین ماهینی از روی کرنر از سمت راست زمین را حامد شیری با ضربه سر محکم تبدیل به گل کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

سه دقیقه بعد صالح حردانی در محوطه جریمه فولاد روی روح‌الله باقری مرتکب خطا شد و در ادامه نیز برخوردی بین عارف آقاسی و مهاجم نساجی به وجود آمد تا حسن اکرمی اعلام پنالتی کند که اعتراض فولادی‌ها را به دنبال داشت و موجب وقفه 7 دقیقه‌ای بازی شد اما در نهایت حامد شیری پشت این توپ ایستاد و با ضربه‌ای قاطع و زمینی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 6+90 ارسال زیبای حسین ماهینی از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین را روح‌الله باقری با ضربه سر برای مجتبی ممشلی فرستاد تا این مدافع پیشتاخته گل سوم نساجی را بزند تا قائمشهری‌ها با این کامبک طلایی صاحب یک پیروزی باارزشی شده و هدیه خوبی هم به سایر مدعیان بدهند.

در ثانیه‌های پایانی هم محمد آبشک از روی نیمکت با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد تا کار فولاد برای بازی آینده دشوارتر از قبل شود.

photo_2020-07-27_22-02-35

نساجی مازندران: علیرضا حقیقی، حامد شیری، حسین ماهینی، مجتبی ممشلی، مجتبی بیژن، علی‌اصغر عاشوری، محمدعرفان معصومی، حسین زامهران، محمدمهدی نظری (73- محمدحسین باباگلی)، رضا دهقانی (46- روح‌الله باقری)، رحمان جعفری

سرمربی: محمود فکری

فولاد خوزستان: احسان مرادیان، عارف آقاسی، موسی کولی‌بالی (1+90- میلاد بدرقه)، وحید حیدریه، صالح حردانی، محمد آبشک (1+90- زبیر نیک‌نفس)، احمد عبدالله‌زاده، محمد قاسمی‌نژاد (67- مجتبی نجاریان)، فرشاد احمدزاده، حسن بیت‌سعید (70- صابر حردانی)، لوسیانو پریرا (70- امیرحسین باقرپور)

سرمربی: جواد نکونام

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: