به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در هفته‌ای که گذشت شاهد اتفاقات بسیاری در دنیای ورزش بودیم که به مهم‌ترین رویدادها به شرح زیر اشاره می‌شود:

برنده هفته: استقلال

در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی 2 بر یک استقلال به پایان رسید. استقلال و سپاهان در حساس‌ترین دیدار هفته‌های پایانی لیگ در حالی برابر یکدیگر قرار می‌گرفتند که دو تیم در کورس کسب سهمیه آسیایی قرار داشتند و این دیدار به نوعی جدال 6 امتیازی بین دو تیم بود که در نهایت هم شاگردان مجیدی در خانه موفق به کسب پیروزی شدند تا یک قدم دیگر به نایب قهرمانی در لیگ نزدیک شوند.

بازنده هفته: پارس جنوبی جم

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در حالی برگزار شد که در یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته پارس جنوبی جم که برای بقا در لیگ می‌جنگد نتیجه را 2 بر صفر به حریف خود شاهین شهرداری بوشهر واگذار کرد. پارسی‌ها در حال حاضر با این باخت گزینه سقوط به شمار می‌روند ولی باید منتظر ماند و دید که در سه هفته پایانی چه نتایجی را می‌توانند کسب کنند.

شخصیت هفته: محمدرضا نوایی

محمدرضا نوایی دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال 1973 و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1974 در سن 72 سالگی دارفانی را وداع گفت. استاد نوایی که متولد 1327 تهران بود، سال‌ها به عنوان مربی تیم ملی و مدرس به کشتی ایران خدمت کرد. نوایی اطلاعات بسیار زیادی از کشتی ایران داشت و از او به عنوان دایره‌المعارف کشتی ایران یاد می‌کردند. نوایی همچنین در کار گزارشگری کشتی سال‌ها با صدا و سیما همکاری می‌کرد.

پیشنهاد هفته: بازی‌های هفته 28 لیگ برتر

هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال در حالی پنج‌شنبه، جمعه و دوشنبه برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی این هفته دو تیم استقلال و شهرخودرو در مشهد به مصاف هم خواهند رفت. دیدار شاگردان مجیدی با شاگردان بختیار‌زاده در شرایطی که آبی‌های پایتخت برای نایب قهرمانی تلاش می‌کنند قطعا می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این هقته تلقی شود. در دیگر بازی حساس این هفته دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی مقابل هم صف آرایی خواهند. در این دیدار طبق اعلام سازمان لیگ کاپ قهرمانی سرخ‌پوشان نیز به شاگردان گل‌محمدی اهدا خواهد شد. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: