به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احمدرضا جلالی درخصوص اردوی تیم ملی جوانان گفت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی در اردو داریم و بچه ها با تلاش و انگیزه زیادی کار می کنند. سعی می کنیم خودمان را به کادر فنی اثبات کنیم و برنامه های مورد نظر آقای مظلومی را به خوبی اجرا کنیم.

جلالی اضافه کرد: شرایط اردو با توجه به شیوع بیماری کرونا طبیعتا متفاوت است و سختی های خاص خودش را دارد اما بچه ها روی هدف بزرگی تمرکز دارند و آن صعود به جام جهانی است. در مرحله مقدماتی نمایش خوبی داشتیم و با شایستگی صعود کردیم. در مرحله نهایی هم می خواهیم یکی از تیم های برتر جام در رده جوانان آسیا باشیم و به جام جهانی صعود کنیم.

او گفت: روحیه و اعتماد بنفس بچه ها بسیار خوب است و به خودشان باور دارند. قبلا هم مقابل دو تیم ازبکستان و اندونزی بازی کرده ایم. اگر خودمان باشیم و مثل همان دو مسابقه ظاهر شویم قطعا می توانیم این تیم ها را شکست بدهیم. امیدوارم با همت و تلاش همه بچه ها بتوانیم خواسته های کادر فنی را به خوبی اجرا کنیم و با وجود تمام مشکلاتی که به دلیل شیوع این بیماری ایجاد شده کار خودمان را با قدرت ادامه بدهیم و به نتیجه برسانیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: