به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ با قرعه‌ کشى مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور مشخص شد پرسپولیس و استقلال در ادامه این فصل فوتبالی باید برای سومین بار برابر هم قرار بگیرند که این دیدار مصاف چهارم 2 تیم در تاریخ برگزاری رقابت‌های جام حذفی محسوب می‌شود.

اولین دیدار این تیم ها در جام حذفی به حدود 32 سال قبل بر می‌گردد که  2 تیم در  اسفند 67 در مرحله یک چهارم نهایى روبروی هم قرار گرفتند که پرسپولیس پس از جدال 120 دقیقه‌ای در ضربات پنالتی، با برتری 4-2 برنده شد و موفق شد راهی نیمه نهایی شده و حریف شاهین اهواز شود.

پس از آن در  فینال جام حذفى فصل فوتبالی،  78-77 یعنی در 20 تیر ماه سال 78 پرسپولیس با برتری 2 بر یک و با گل‌های مهدی هاشمى‌نسب و افشین پیروانى مقابل گل سهراب بختیارى‌زاده برنده فینال شد و جام را بالای سر برد.

بازی سوم این 2 تیم در جام حذفی مربوط به 18 آذر 1390 در مرحله  یک چهارم نهایی  بود که  در آن دیدار استقلال با درخشش مجتبى جبارى (2گل) و اسماعیل شریفات پرسپولیس را شکست داد و جواز حضور در بازی نیمه نهایی را به دست آورد و حالا پرسپولیس و استقلال در چهارمین مصاف خود در جام حذفی باید به دیدار هم بروند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: