به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا نقی‌پور درباره برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای دربی پایتخت در نیمه نهایی جام حذفی عنوان کرد: تدابیر لازم برای این مسابقه انجام شده است. با ورزشگاه آزادی هم هماهنگی‌های لازم در این باره صورت گرفته و فقط افرادی می توانند از دو باشگاه وارد ورزشگاه شوند که کارت مربوطه را در اختیار دارند و از ورود سایر افراد جلوگیری می‌شود.

 وی ادامه داد: این مسابقه به دلیل عدم حضور تماشاگر شرایط خاصی دارد و امیدواریم در نهایت شاهد بازی جذابی باشیم. از مدیران ،کادر فنی و بازیکنان دو باشگاه انتظار است در این مسیر کمک کنند تا مسابقه در ایام سوگواری به بهترین شکل برگزار شود. در این مسابقه نمایندگان کمیته اخلاق و انضباطی در استادیوم حضور دارند و کلیه موارد به شکل محسوس و نامحسوس رصد می‌شود.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال درباره مباحث به وجود آمده در مورد انتخاب داور دربی گفت: انتخاب داور دربی در صلاحیت رکن داوری فدراسیون است اما پس از طرح مصاحبه یکی از داوران، با دوستان مسئول در دپارتمان داوری صحبت داشتم و مشخص شد اینکه داوری از قبل انتخاب شده باشد، واقعیت ندارد و امروز این گزینش صورت گرفت. در این باره چند گزینه وجود داشت و در نهایت به انتخاب داور انجامید. اینکه یکی بگوید من داور دربی بودم اصلا درست نیست چون اساسا ابلاغی صادر نشده بود.

نقی‌پور افزود :با توجه به اظهارات صورت گرفته توسط آقای کرمانشاهی، وی باید در کمیته اخلاق حاضر شده و توضیحاتش را ارائه بدهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: