فریدون فضلی، مهاجم اسبق ابومسلم، در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص عملکرد تیم شهرخودرو اظهار داشت: شهرخودرو لیگ را با یحیی گل‌محمدی به خوبی شروع کرد و جزو مدعیان بود. این تیم آنقدر خوب بسته شده بود که حتی رفتن گل‌محمدی هم نتوانست خللی در روند خوبش ایجاد کند. سرآسیایی هم نتایج خوبی گرفت و شهرخودرو همچنان در جمع مدعیان بود اما تغییر و تحولات باز هم به سراغ این تیم آمد و این بار نماینده مشهد افت کرد.

او ادامه داد: سهراب بختیاری‌زاده انتخاب خوبی برای شهرخودرو نبود. نمی‌دانم چه اتفاقاتی درون باشگاه رخ داد و چه شد که این تصمیم را گرفتند اما بختیاری‌زاده با توجه به اینکه تجربه مربیگری در لیگ برتر را نداشت، در آن مقطع حساس انتخاب خوبی برای شهرخودرو نبود. او تیمی را تحویل گرفت که آماده و سرحال بود و در جمع مدعیان کسب سهمیه قرار داشت اما جوری نتیجه گرفت که شهرخودرو نتوانست حتی سهمیه آسیایی بگیرد. این اتفاق دقیقا به صورت برعکس در نساجی مازندران رخ داد. محمود فکری تیمی که در رتبه‌های پائین جدول را گرفته بود را با نتایج خوبی که به دست آورد، بالا آورد و قابلیت‌های مربیگری خود را به رخ کشید.

فضلی که یکی از گلزنان برتر تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود، افزود: در فوتبال ایران همیشه اتفاقات عجیبی رخ می دهد که دور از انتظار است. من نمی‌دانم در باشگاه شهرخودرو چه می‌گذرد اما حتما اتفاقاتی افتاد که فردی مثل سرآسیایی از سمت خود استعفا کرد. سرآسیایی هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی نمره قبولی گرفته و جدایی او به ضرر شهرخودرو شد. ضمن اینکه بختیاری‌زاده در فاصله یک هفته مانده تا پایان لیگ نباید یکی از موثرترین بازیکنان خود را اخراج می‌کرد. رحمتی در طول فصل کاملا بی‌حاشیه و موثر بود چطور ناگهان در عرض دو روز حاشیه‌ساز می‌شود؟ این مسائل هم به مدیریت سرمربی برمی‌گردد که فکر می‌کنم بختیاری‌زاده نتوانست به خوبی تیمش را مدیریت کند و در مسائل فنی هم حرفی برای گفتن نداشت. 4

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: