به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فراز فاطمی با اعلام این خبر گفت:اردوی تیم ملی جوانان که قرار بود از نهم شهریور آغاز شود به دلیل برنامه نامشخص رقابت ها به تعویق افتاده است.

فاطمی اضافه کرد: با توجه به اینکه احتمالا تاریخ جدیدی جهت برگزاری مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اعلام می شود و بعضی از کشورها اعلام کرده اند در این تاریخ نمی توانند در رقابت ها شرکت کنند برنامه های آماده سازی تیم هم تحت تاثیر تغییر زمان بندی برگزاری رقابت ها قرار می گیرد و در انتظار هستیم تا پاسخ نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص موعد برگزاری رقابت ها اعلام شود.

مدیر تیم ملی جوانان در پایان گفت: اعضای کادر فنی زحمات زیادی در این مدت کشیدند و شبانه روز تلاش کردند تا تیم را به شرایط مناسب برسانند. امیدواریم در نهایت هرچه زودتر تاریخ برگزاری مسابقات مشخص شود تا مربیان تیم برنامه جدید آماده سازی را تدوین کنند و در شرایط مناسب برای حضور در رقابت ها آماده شویم.

گفتنی است مسابقات قهرمانی جوانان آسیا قرار بود از 23 مهرماه در تاشکند ازبکستان آغاز شود که به دلیل شرایط حاصل از شیوع بیماری کرونا برخی از کشورهای شرکت کننده اعلام کردند امکان سفر به ازبکستان در این مقطع زمانی وجود ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: