به گزارش  گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی علیپور در خصوص جلسه اش با مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در این نشست صحبت دوستانه‌ای  مطرح شد و از مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم با ما صادق بود. در این جلسه سیستم باشگاه  با بازیکنان برای فصل بعد  شفاف‌سازی شد و این موضوع یک دنیا می‌ارزد. مدیران باشگاه نظرات شان را گفتند. من و وکیلم هم نظرات ‌مان را اعلام کردیم و قرار است در نشست هیات‌مدیره باشگاه در این باره صحبت شود و خبر آن به اطلاع ما برسد.

این مهاجم پرسپولیس درخصوص صحبت‌هایی که درخصوص رقم پیشنهادی او به باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد، گفت: صحبت‌های دوستانه خوبی انجام شد و من  دوست ندارم وارد بحث حقوقی شوم. همه چیز شفاف بود و شبهه‌ای باقی نماند. من 6 سال با همه شرایط در پرسپولیس بودم و همه اسناد مالی هم رسانه‌ای شد. بازیکنانی در ایران می‌روند و می‌آیند که من قضاوتی در این باره نمی‌کنم، اما همیشه می‌گوییم اشتباه شده و رفت. همین حرف باعث می‌شود بازیکن بتواند شکایت کند و 2 برابر پولش را بگیرد.

او در ادامه افزود: کاری به خودم ندارم، چون برای باشگاه پرسپولیس کلاس نمی‌گذارم. من مدیون هواداران پرسپولیس هستم و کمک باشگاه پرسپولیس، هواداران، مربیان و بازیکنان بود که ما را بزرگ کرد. با این حال باید به بازیکنان ایرانی توجه شود. چرا بازیکنان دیگر بیایند و بروند، شکایت کنند و دوبرابر پول بگیرند؟ چرا بازیکنان ایرانی در این شرایط اقتصادی باید در فشار باشند؟

خبرنگاری از علیپور پرسید:« شما گفتید 6 سال در پرسپولیس بودم، این یعنی قرار است از پرسپولیس جدا شوید؟» که او در پاسخ تریح کرد: به حاشیه‌ها کاری ندارم. 6 سال در پرسپولیس بوده‌ام و اگر بمانم می‌شود 7 سال.

مهاجم پرسپولیس در مورد شایعه ای که در خصوص پیشنهاد 10 میلیاردی او به باشگاه منتشر شده اظهار داشت: آیا شما عدد دقیق دارید؟ شما چنین چیزی را شنیدید که اگر صحت داشته باشد، باشگاه باید شفاف‌سازی کند و همه چیز را با سند و مدرک بگوید.

علیپور درباره اینکه یکی از بازیکنانی که فصل گذشته یک و نیم میلیارد تومان می‌گرفت، قراردادی 2 ساله به ارزش 5/6 میلیاردتومان با پرسپولیس امضا کرد، اظهار داشت: شما می‌توانید از سال اول حضورم در پرسپولیس در این باره شفاف‌سازی کنید، اما چنین چیزی نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: