به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش است تا بدهی خود به برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرده تا با مشکل صدور حکم محرومیت از حضور در نقل و انتقالات از سوی فیفا روبرو نشود. سرخ‌پوشان پایتخت که تا ۲۲ شهریورماه فرصت پرداخت بدهی یک میلیون و ۱۱۸ هزاریوریی خود به برانکو را دارند تاکنون ۳۰ درصد از این مبلغ را به حساب وی در کشور عمان واریز کردند.

با این حال باشگاه پرسپولیس اقدام به فعالیت در بازار نقل و انتقالات تابستانی کرده تا سعید آقایی، حامد لک، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان و میلاد سرلک را به خدمت بگیرد؛ پنج بازیکنی که قرار است امروز در لیست نهایی سرخ‌پوشان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون فوتبال و AFC معرفی شوند.

باشگاه پرسپولیس برخلاف استقلال و شهرخودرو مشهد مشکلی برای اضافه کردن این افراد ندارد چرا که با محرومت روبرو نیست و اگر نتوانند پول برانکو را تا ۲۲ شهریور بپردازد بازهم مشکلی برای استفاده از بازیکنان تازه وارد خود در آسیا ندارد. حکم احتمالی محرومیت از نقل و انتقالات از ۲۲ شهریور قابلیت اجرایی دارد که این تیم را از همان تاریخ محروم می کند و ربطی به نقل و انتقالات قبل از این موعد تعیین شده ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: