به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با شروع پاندمی و تغییر سبک زندگی افراد، صنعت ورزش نیز دستخوش تغییرات بنیادین شده است. بر این اساس پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با توجه به اهمیت بررسی این موضوع  و با همکاری وزارت ورزش و جوانان با دعوت از اساتید برجسته در قالب وبینار آموزشی با عنوان صنعت ورزش و کووید 19 به بررسی این موضوع می‌پردازد.

 بر اساس این گزارش، دکتر جف دیکسون استاد دانشگاه لاتروب استرالیا، دکتر مهرزاد خلیلیان، رئیس اسبق فدراسیون پزشکی ورزشی و عضو ستاد کرونا در ورزش، دکتر سعید صادقی بروجردی، استاد دانشگاه کردستان و دکتر محسن اسمعیلی عضو هیئت علمی و مدیر گروه مدیریت ورزشی پژوهشگاه در این وبینار به بررسی موضوع صنعت ورزش و کرونا خواهند پرداخت.

شایان ذکر است : شرکت در این وبینار مجازی  برای اساتید، دانشجویان و همه علاقه‌مندان به صورت رایگان است فقط افرادی که تمایل به دریافت گواهی شرکت در این وبینار را دارند می بایست پس از ثبت نام هزینه آن را پرداخت نمایند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره می توانند به وب سایت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی : www.ssrc.ac.ir   مراجعه  و یا با شماره تلفن 02188747884 داخلی 419 و به منظور رفع مشکلات نرم افزاری و اتصال به وبینار آموزشی با داخلی 106 تماس حاصل نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: