به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کوهستان خسروی، عضو تیم‌ ملی فوتبال بانوان، درباره نتیجه مذاکراتش با شهرداری بم برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، گفت: در حال حاضر باشگاه‌ها تازه وارد فصل نقل و انتقالات شدند و من هم چند پیشنهاد از تیم‌های ایرانی دارم اما اگر تصمیمم این باشد که در ایران بازی کنم دوست دارم دوباره در تیم شهرداری بم بمانم. شهرداری جزو تیم‌های خوب لیگ بانوان است و امسال هم طبق صحبت‌هایی که کردم به نظر می‌رسد باشگاه علاقه‌مند است 90 درصد بازیکنان فصل قبل را حفظ کند.

او با اشاره به شروع زمان لیگ گفت: فدراسیون و سازمان لیگ نیمه دوم مهرماه را تاریخ شروع لیگ اعلام کردند که البته به نظرم شروع لیگ در این شرایط میسر نیست و ممکن است کمی این تاریخ جابه‌جا شود چون هیچ یک از تیم‌ها فعلا تمرینات‌شان را شروع نکردند.

کاپیتان تیم شهرداری‌ بم درخصوص پیشنهاد تیم گاز شمال عراق توضیح داد: امسال تصمیم دارم برای اولین‌بار به عنوان لژیونر در فوتبال بانوان در خارج از ایران بازی کنم. البته این موضوع بستگی به رضایت باشگاه بم هم دارد. فعلا با کادر فنی تیم صحبت کردم و اگر شرایط مهیا شود نیم فصل اول را در تیم عراقی بازی خواهم کرد و پس از آن دوباره به شهرداری بم اضافه خواهم شد. 3

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: