به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کاظم برجلو، مربی تیم فوتبال سایپا، درحاشیه اولین بازی رقابت‌های لیگ والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: به عنوان تماشاگر در کنار سایپایی‌ها بودم و خیلی خوشحالم پس از ماه‌ها تعطیلات دوباره شور و هیجان به سالن‌ها برگشته است. تیم سایپا هم که خوشبختانه موفق شد در اولین بازی خود امتیاز کامل را به دست بیاورد. امیدوارم شاگردان مصطفی کارخانه همین روند را ادامه دهند.

او در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال سایپا نیز توضیح داد: بله فصل نقل و انتقالات است و ما هم تلاش می‌کنیم براساس برنامه سرمربی تیم پیش برویم. فعلا با تعدادی از بازیکنان مدنظرمان مذاکره کردیم و با برخی هم به توافق رسیدم. کادر فنی هم دستخوش تغییر شده و امیدوارم بتوانیم هر چه سریع‌تر تیم را ببندیم تا شرایط برگزاری تمرینات مهیا شود.

برجلو در پایان خاطرنشان کرد: فصل گذشته سایپا به حقش نرسید و اگر واقعا داوری‌ها بهتر بود ما می‌توانستیم به جای قعر جدول، در میانه‌های جدول قرار بگیریم. اما به هر جهت الان باید به فکر فصل جدید باشیم تا به امید خدا بتوانیم با یک برنامه‌ریزی درست نتایج خوبی را به دست بیاوریم. 3

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: