به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دختران تیم ملی تکواندو از 25 اسفندماه و با شیوع ویروس کرونا در کشور اردوی خود را تعطیل کردند و پس از آن نزدیک به 7 ماه تمرینات خود را به صورت آنلاین زیر نظر کادرفنی پیگیری می‌کردند اما این نوع آماده سازی برای تکواندوکاران و کادرفنی نتایج ایده آل را به همراه نداشت. حالا دختران ملی‌پوش قرار است از روز 20 مهرماه تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کنند.

زهرا سروی نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو با اشاره به این خبر گفت: دختران ملی‌پوش تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو و قهرمانی آسیا آماده می‌کردند با شیوع ویروس کرونا از اسفندماه تمرینات خود را تعطیل کردند و پس از آن به صورت آنلاین برای حفظ آمادگی تلاش می‌کردند.

او افزود: روز گذشته با رییس فدراسیون تکواندو، رییس سازمان تیم‌های ملی و سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان جلسه‌ای را برگزار کردیم که در خصوص آغاز اردو، برنامه‌های پیش‌رو و ... صحبت و تصمیم‌گیری شد و با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد بانوان اردوی خود را از دهه سوم مهرماه آغاز کنند.

نایب رییس بانوان با اشاره به نفرات دعوت شده به اردو خاطرنشان کرد: با بررسی کادرفنی و آنالیز صورت گرفته در خصوص کشورهایی که کسب سهمیه کرده‌اند و کشورهای آسیایی که به عنوان رقیب جدی ما محسوب می‌شوند، برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک در وزن اول و دوم به جمع‌بندی رسیده‌ایم.

سروی اینطور ادامه داد: غزل سلطانی و مهلا مومن‌زاده در وزن اول و ناهید کیانی و یلدا ولی‌نژاد در وزن دوم برای حضور در اردوی تیم‌ملی دعوت‌ شده‌اند؛ همچنین انشالله در ادامه راه دو حریف تمرینی نیز در اردو شرکت خواهند کرد.

نایب رییس بانوان در پایان گفت: خدا را شکر توانستیم مجوز برگزاری اردو را کسب نماییم؛ انشالله تا زمانی که تاریخ برگزاری مسابقات کسب سهمیه اعلام می‌شود دختران ملی‌پوش تمرینات خود را به صورت مستمر پشت سر می‌گذارند تا بتواند همانند گذشته نماینده شایسته‌ای برای تکواندو کشورمان باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: